Ультразвуковий апарат HITACHI HI VISION AVIUS FLEX

зареєстровано в МОЗ

Ультразвуковий апарат HITACHI HI VISION AVIUS FLEX

Стационарный аппарат

Виробник: Hitachi

Арт: U0235

В наявності

ціну уточнюйте

HITACHI HI VISION AVIUS FLEX ультразвуковий, багатофункціональний і цифровий сканер. Має підтримку електронного секторного фазованого, конвексного і лінійного сканування.

Апарат HITACHI HI VISION AVIUS FLEX має можливість попереднього програмування в залежності від проведення діагностичних досліджень - це загальні, кардіологічні, акушерсько-гінекологічні, урологічні та педіатричні дослідження.

Апарат УЗД HITACHI HI VISION AVIUS FLEX має програмне забезпечення для брахітерапії, а також для підключення стандартного принтера.
Пам'ять становить накопичувач на жорсткому диску 320Гб, на CD, DVD, USB порти.

Даний УЗД апарат має рідкокристалічний кольоровий цифровий сканер на 17 дюймів, є три порти, щоб підключати датчики і є паркувальний роз'єм.

Режими сканування:

Сканер виконує роботу в таких режимах як: HI-Compound режимі, в режимі технології адаптивної переробки зображення, в режимі реального часу HI Rez +, оптимізації параметрів за допомогою натискання однієї клавіші, також в трапецієподібному режимі, блоці динамічної візуалізації тканинних гармонік високої чіткості, є блок широкосмугової інверсії імпульсів, розширена гармоніка високої чіткості, і доплерівський блок, також в режимі кольорового доплерівського картування та ангіографії, є тканинний та імпульсний доплер.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору