Hitachi Hi Vision Avius

зареєстровано в МОЗ

Hitachi Hi Vision Avius

Стационарный аппарат

Виробник: Hitachi

Арт: U0308

В наявності

ціну уточнюйте

Даний апарат УЗД має нескладну і елегантну панель управління, яка забезпечить ефективне управління параметрами візуалізації з інстинктивно зрозумілим місцем розташування кнопок і перемикачів.

Мистецтво результативної візуалізації - відновлювані параметри сканування в комбінації з високошвидкісним процесом постачають високий рівень діагностичної достовірності. Фундаментальність інноваційних технологій дозволяє реалізувати велику проникаючу здатність, тимчасову, просторову і контрастну роздільну здатність, що є основою високоякісних відтворень для всіх клієнтів і видів обстежень.
Не останнє значення для якості візуалізацій має якість датчиків і систем цифрової обробки сигналу. Весь цифровий апарат УЗД системи Hi Vision Avius був створений шляхом з'єднаних зусиль різний підрозділів концерну Hitachi. Чітке і точне зображення забезпечують монокристалічні датчики і ультра широкосмугове формування УЗ променя. Одна з переваг УЗД апаратів Hitachi - це вік розробки і виробництва, який налічує тридцятирічний досвід. Hi Vision Avius підтримує весь діапазон стандартних і спеціалізованих датчиків для максимальної реалізації діагностичного потенціалу і найбільшої економічної ефективності.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору