Апарат  MyLab Seven

зареєстровано в МОЗ

Апарат MyLab Seven

Стационарный аппарат

Виробник: Esaote

Арт: U098

В наявності

ціну уточнюйте

MyLab Seven - ультразвуковий діагностичний апарат нового століття. В даному апараті втілені сучасні технічні інновації для стаціогнарних ультразвукових апаратів експертного класу від виробника Esaote.

УЛЬТРАЗВУКОВА СИСТЕМА MyLabSeven

Детальніше про сканер MyLab Seven

Ультразвуковий діагностичний апарат MyLab Seven - це результат багатостороннього співробітництва, які об'єднали свої сили і величезний досвід інженерів компанії Esaote. Вони врахували всі потреби при клінічних дослідженнях у закладах медицини і виконали всі встановлені стандарти необхідні регулюючими органами.

Технічне і програмне забезпечення для підвищення продуктивності апарату MyLab Seven для ультразвукових досліджень.
- Система "Smart touch" - дозволяє викликати настройки і додатки всього одним дотиком до сенсорного екрану апарату MyLab Seven.
- Реєстратор макросів. Ряд макросів, які виконують функцію налаштувань ультразвукового апарату при процедурі ультразвукових досліджень, також викликаються легким дотиком руки до сенсорного екрану апарату MyLab Seven.
- Персональні налаштування. Підібрати необхідні параметри в ультразвукових апаратах MyLab Seven легко і дуже швидко - варто доторкнутися до сенсорного екрану, і забезпечена оптимізація ультразвукового зображення.
Комплектація ультразвукового апарату MyLab Seven має великий вибір різноманітних датчиків нового покоління IQ. Також в комплект входить і стандартний набір датчиків: конвексні, лінійні і фазовані датчики, датчики зі спеціалізованими ультразвуковими випромінювачами - це для таких досліджень як трансезофагільні, ендокавітальні і інтраопераційні.
Є можливість одночасного підключення різних типів ультразвукових датчиків завдяки наявності 4 конекторів, що значно скорочує час при поглибленому дослідженні.
Апарат УЗД MyLab Seven - дуже продуктивний і високої ефективності в режимі реального часу.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору