Апарат E-CUBE 7

зареєстровано в МОЗ

Апарат E-CUBE 7

Стационарный аппарат

Виробник: Alpinion

Арт: U0170

В наявності

ціну уточнюйте

Цена указана за базовую комплектацию, чтобы определить цену нужной Вам комплектации смотрите прайс-лист ниже

Апарат E-CUBE 7 оснащений інноваційною технологією обробки зображень, яка видаляє артефакти, збільшує чіткість зображення, і створює деталізовані сірошкальні, кольорові і доплерівські зображення, що дозволяє використовувати його в різних областях застосування. E-CUBE 7 володіє потужним графічним процесором 3D і ергономічним інтерфейсом, що дозволяє отримувати 3D / 4D зображення, мінімізуючи витрати часу.

Компанія Alpinion представляє ультразвуковий сканер (УЗД апарат) E-CUBE 7 - унікальну технологію, що дозволяє отримати високоякісну картинку, незалежно від обставин і тривалості дослідження
E-CUBE 7 - потужне рішення «все в одному», забезпечує надійну діагностику в широкому спектрі досліджень. Широкий вибір датчиків, в тому числі монокристальних, відкриває великі можливості в різних областях медицини.

Висока якість зображення

FullSRI - поліпшення якості візуалізації шляхом придушення зернистості і усунення артефактів.

Virtual convex - розширення кута огляду на лінійних датчиках на 30%, що дозволяє спростити і збільшити точність процесу вимірювання поверхневих органів.

Master 3D - об'ємна візуалізація 3D / 4D, що забезпечує швидку обробку даних. Дана технологія значно підвищує комфортність дослідження за рахунок використання надлегких датчиків.

Відмінна продуктивність

Crystal Signature - технологія монокристальних датчиків, дозволяє розширити діапазон частот сканування, підвищує дозвіл, усуває артефакти і згладжує зображення, знижує його зернистість.

Micro-pin коннектори - надійне підключення датчиків, перешкоджає забрудненню контактів.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору