APLIO300, APLIO400, APLIO500

зареєстровано в МОЗ

APLIO300, APLIO400, APLIO500

Стационарный аппарат

Виробник: Toshiba

Арт: U0106

В наявності

ціну уточнюйте

Нова лінійка обладнання Aplio представлена моделями Aplio300, Aplio400 і Aplio500, які значно покращують якість проведеного обстеження. Нові УЗД-сканери дозволяють проводити обстеження будь-якої людини, з будь-якими фізіологічними особливостями. Застосування екологічної технології Eco Style дозволило знизити електроспоживання, вагу і об'єм сканера. Застосування перероблених матеріалів повністю відповідають міжнародним еко-нормам.

Технологія High Density Beamforming - це система використовує промінь унікальної архітектури. Дана технологія забезпечує передачу зображення найвищої якості при будь-якому з можливих режимів роботи. Система побудови променя працює в тісному зв'язку з унікальною технологією Precision Imaging, яка виводить зображення неймовірної чіткості і однорідності. Унікальність технології полягає в аналізі, як основного променя, так і суміжних. Завдяки цьому на зображенні чітко проглядаються всі межі структур і осередків патологій.
Для отримання найбільш повної інформації при діагностиці використовується технологія ApliPureTM +. Це система використовує частотне і просторове комбінування, що і дозволяє поліпшити якість візуалізації, підвищити контрастну роздільну здатність. Система автоматично розпізнає і зменшує шуми.
DTHI - диференціальна тканинна гармоніка. Технологія, яка використовує дві частоти в одному імпульсі і «розпізнає» структуру тканин. Така система дозволяє отримати найбільш повну просторову візуалізацію при обстеженні. Технологія TSO оптимізує сканування і враховує специфіку тканин. Тобто швидкість променя автоматично регулюється при проходженні через різні тканини організму.
Технологія Speckle Reduction створена для ефективного придушення шумів.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору