25.09.20

Кращі портативні УЗ апарати в Україні на 2020 рік

Ринок ультразвукових апаратів поповнюється щороку, оновлюється функціонал, а виробники змагаються в самих новомодних трендах, щоб покращити і якість обстеження, і зручність для фахівців. Тому ми вирішили провести власне експертне дослідження серед наших покупців і розповісти про моделі, які заслуговують на особливу увагу. Саме час дізнатися, які УЗД-апарати найвигідніше купити в 2020 році.

31.07.19

Ультразвукові датчики в Україні

Устаткування для УЗД призначене для діагностики стану тканин і внутрішніх органів людини, а також для вивчення широкого спектру захворювань. Ультразвуковий датчик - один з найважливіших елементів всієї УЗД системи. Це сенсорні пристрої, які перетворюють сенсорну енергію в ультразвукові хвилі.

03.07.19

Ми доставимо ваш УЗД апарат в будь-який куточок України

Ви можете купити апарати УЗД в нашому інтернет магазині, вибравши необхідний з нашого каталогу. Професійні консультанти допоможуть вам підібрати необхідний пристрій по функціоналу, можливостям і габаритам, оформлять доставку в будь-яку точку України.

29.06.19

Апарати ультразвукової терапії в сучасній клініці

Апарати ультразвукової терапії застосовуються при лікуванні захворювань периферичної НС, опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, ЛОР-органів, сечостатевої системи, органів зору та інше. У нашому магазині ви можете купити будь-який апарат УЗД від світових лідерів в сфері виробництва медичної техніки.

06.06.19

Обладнання для УЗД діагностики

Вдосконалений УЗД апарат дозволить лікарю бачити чітку деталізовану картинку, розглянути найдрібніші об'єкти, які неможливо візуалізувати на старому УЗД сканері. Ми допоможемо підібрати для вашого медичного закладу необхідне УЗД обладнання і здійснимо його доставку в будь-яку точку України в максимально короткі терміни.

25.04.19

Планшетні УЗД апарати

УЗД апарати давно перестали бути дивиною і з'явилися у всіх великих медичних установах, де передбачена ультразвукова діагностика пацієнтів. Але що робити з віддаленими регіонами, в яких попит на діагностичне обладнання не такий високий, однак своєчасне сканування часто грає ключову роль в постановці правильного діагнозу «важким» пацієнтам?

23.04.19

Voluson E8 - кращий УЗД апарат для гінекології

Ультразвуковий апарат Voluson E8 є однією з найпопулярніших систем серії Voluson від компанії GE. Сканер є найбільш затребуваним і високоефективним апаратом в сфері жіночого здоров'я, що включає в себе гінекологію, акушерство, фертильную і репродуктивну медицину.

18.04.19

УЗД сканери універсального використання

У кожного виду УЗД апаратів є свої переваги і недоліки. Деякі вважають, що портативний апарат в своїх технічних можливостях поступається стаціонарному. Але сучасне портативне обладнання оснащене новітніми технологіями, які не обмежують його використання в будь-яких клінічних напрямках і областях.

06.03.19

Суперціна: портативні УЗД апарати

Пропонуємо вам звернути свою увагу на портативні ультразвукові апарати, які сьогодні ви можете купити в нашому магазині за супер вигідною ціною.

18.12.18

Купити УЗД обладнання до Нового року: вигідні пропозиції

У нашому інтернет магазині ви можете підібрати для своєї медичної клініки першокласну апаратуру, призначену для виконання високоефективного ультразвукового обстеження та діагностики. Зайдіть в наш оновлений каталог і ознайомтеся з цінами, які сьогодні є найбільш оптимальними, вигідними і цікавими.

23.04.18

GE HEALTHCARE вперше провела в Україні міжнародний круглий стіл з сучасних методів МРT-діагностики

Застосування сучасних методів МР-діагностики в повсякденній практиці дозволяє лікарям-радіологам підвищити показники виявлення гострих порушень кровопостачання головного мозку, поширення пухлини і метастазів, а отже, своєчасно поставити діагноз і взагалі поліпшити якість допомоги екстреним і невідкладним пацієнтам.

Вгору