Про компанію

Наша компанія працює на ринку України з 2002 року, з тих пір ми успішно зарекомендували себе в сфері продажу ультразвукової техніки та товарів медичного призначення. За роки роботи у нас склалися міцні і тривалі ділові відносини з багатьма лікувальними і профілактичними закладами України.

Свого часу поява ультразвукового устаткування стало справжнім проривом в медицині, за допомогою нього фахівець в режимі онлайн визначає стан досліджуваного органу. І важливо оснастити медичний заклад (приватний кабінет) якісними УЗД апаратами. Такими, як пропонує наша компанія.

Ми працюємо безпосередньо з виробниками УЗД обладнання. Швидко і легко і з додатковими перевагами ви можете купити у нас ультразвукову систему будь-якого класу за доступною ціною.

При виборі, власне кажучи, будь-якої продукції, важливим фактором є ціна. Більш гнучкої цінової політики, ніж у нас важко знайти. Безпосередня робота з виробниками дозволяє нам пропонувати медичну техніку по самій мінімальній ціні на Україні. Крім того ми пропонуємо бонусну програму, а також регулярно проводимо розіграш призів і великомасштабні акції. Вас приємно здивує абсолютно безкоштовна доставка придбаного Вами обладнання або супутнього товару.

Також у нас відкриті роздрібні магазини, де за ціною, вказаною на сайті, ви можна особисто вибрати і купити УЗД апарат, а гарантійне та сервісне обслуговування до 2-х років - ще один незаперечний бонус.

Ми пропонуємо найкращі УЗД сканери від провідних брендів: Toshiba, SonoScape, Samsung, Esaote, Mindray, Honda medical, Hitachi, Philips, Siemens, Aloka, SonoSite, Alpinion. Метою більшості даних брендів є випуск високоякісних УЗД апаратів експертного класу, доступних для приватних кабінетів і будь-якого рангу медичних установ.

Стаціонарні та портативні УЗД апарати, що поставляються нашою компанією, відрізняються багатофункціональністю, простим інтерфейсом, високою надійністю і високими діагностичними можливостями, які можна застосовувати в різних областях медицини. Ще ми пропонуємо якісні УЗД апарати для дослідження в галузі ветеринарії. Величезний вибір портативних моделей, що дозволяють проводити діагностику в будь-якому місці в широкому спектрі, і які за своїми функціональними можливостями ідентичні з елітними стаціонарними машинами.

Найкраща інвестиція в медичний заклад - якісне УЗД обладнання експертного класу за доступною ціною. Наші клієнти завжди будуть ознайомлені з новинками і отримають найкращий сервіс і обслуговування.

На нашому сайті Ви можете купити будь-який УЗ апарат від світових лідерів у сфері виробництва медичної техніки.

Купити УЗД обладнання

Вгору