Сканер Siemens ACUSON S2000 ABVS

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens ACUSON S2000 ABVS

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0165

В наявності

ціну уточнюйте

Модель ACUSON S2000 ™ ABVS призначена для вузького використання, а саме, сканування молочної залози і відтворення об'ємного зображення. Саме цей апарат робить дослідження молочних залоз набагато простішим як для лікаря, так і для пацієнта.

Для апарату ACUSON S2000 ABVS було спеціально розроблено програмне забезпечення, разом зі стандартним положенням датчика, апарат автоматично проводить сканування і відображає всю інформацію на моніторі мінімізуючи участь оператора. Пару слів варто сказати про саме зображення, це високоякісна картинка досить велика (14Х17Х5), яка відображає коронарне сканування. Можливість проведення такого дослідження стала реальністю завдяки використанню матричного лінійного датчика, який не тільки володіє високою частотністю, але і стабілізуючою мембраною. Для якісного аналізу інформації апарат використовує 250-400 зрізів, які формуються за одне сканування.
Завдяки новітнім технологіям, які використовувалися при створенні апарату ACUSON S2000 ™ ABVS дозволяє відтворити як повне тривимірне зображення, так і поперечне або ж сагитальне коронарне. А ось опція MultiSlice дозволяє відтворити тонкий зріз будь-якої заданої площини.
Апарат можна використовувати для консультацій, для цього він перетворюється в систему Siemens ACUSON S2000, до якого можна приєднати стійку з плечем і приставку для датчиків.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору