Сканер Siemens ACUSON X500

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens ACUSON X500

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0160

В наявності

ціну уточнюйте

Втілення універсальної і високоефективної системи ультразвукового дослідження - це, без сумніву, Siemens ACUSON X500. Якщо розглядати всі УЗД апарати від компанії Siemens, то дана модель повністю відповідає позиції «найвища гнучкість», а вся справа в спеціально створеному пакеті обробки трьох і чотиривимірних зображень, за допомогою яких стало реальним відтворення паралельних зрізів з тривимірних зображень, які володіють різною дискретністю.

Апарат Siemens ACUSON X500 має функцію архівації та СD привід, для збереження інформації, більш того, до пристрою можна підключити й інші зовнішні накопичувачі інформації. А для коректного користування розробники додали російську розкладку на панелі управління. Варто відзначити, програмним забезпеченням апарату передбачена установка додаткових ліцензійних пакетів, серед яких є і демонстраційні версії.
У конструкцію сканера входить три порти для додаткового підключення девайсів. Кілька доплерів і датчиків різних типів, які використовуються для різних видів досліджень, за допомогою яких стало доступним навіть панорамне сканування.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору