ultrasound

м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 131

Hitachi Noblus

зареєстровано в МОЗ

Hitachi Noblus

Стационарный аппарат

Виробник: Hitachi

Арт: U0309

В наявності

ціну уточнюйте

Noblus - новітня компактна універсальна ультразвукова система.

Відмінна якість відображення і нинішні технології забезпечують надійність досліджень, незалежно від сфери застосування ультразвукового апарату.
Noblus з'єднує в собі прогресивні технології, потрібні для різних областей дослідження. Зокрема, характерною рисою є наявність соноеластографіі в реальному часі і ймовірність використання контрастних речовин, що забезпечує значний рівень діагностичної достовірності. Надані функції можливі завдяки широкосмуговій архітектурі системи - Ultra BE (Ultrasound Broadband Engine) ™. Сильний сигнал віддачі і отримуюча здатність дозволяють реалізувати відмінну якість зображення в компактній портативній системі.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

В интернет магазине Ультразвук Украина самый широкий асортимент, где вы можете увидеть ультразвуковое медицинское оборудование Не важно, Вам необходимо купить Hitachi Noblus или ультразвуковые аппараты - все это Вы сможете подобрать у нас в каталоге. У нас в магазине можно подобрать и заказать узи аппарат экспертного класса или купить аппарат узи для медучереждения, и частной клиники. Цена аппарата узи и других товаров самая оптимальная. В связи с этим предлагаем выбрать ультразвуковой гель, купить и оформить заказ на доставку по Александрии, Каменскому и другим уголкам Украины. Для этого добавьте товар в корзину, и укажите метод оплаты и доставки. Поспешите приобрести узи оборудование, цена сейчас самая оптимальная.

Товари цієї категорії

Вгору