ultrasound

м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 131

Ультразвукова система Voluson P8

зареєстровано в МОЗ

Ультразвукова система Voluson P8

Стационарный аппарат

Виробник: Voluson

Арт: U0380

В наявності

ціну уточнюйте

Voluson Р8 гарантує високу ефективність і задоволення потреб вашої практики і пацієнтів без шкоди для бюджету, з можливістю підтримки та оновлення системи.

Візуалізація в акушерстві та гінекології - тепер ще простіше і доступніше!

УЗД апарат середнього класу Voluson P8 - це прекрасний вибір для багатьох приватних клінік, невеликих відділень і кабінетів з обмеженим бюджетом. Дана модель відрізняється виключно доступною для лінійки Voluson ціною, але при цьому має високий рівень візуалізації і знамениті технології Voluson, включаючи можливості 3D / 4D.

Візуалізація в акушерстві та гінекології - тепер ще простіше і доступніше!

УЗД апарат Voluson P8 створений для вирішення щоденних завдань. З ним ультразвукове дослідження стає абсолютно простим і доступним методом діагностики, що допомагає приймати в акушерській та гінекологічній практиці важливі клінічні рішення.

Ультразвукова система Voluson P8 забезпечує:

Можливість оцінки коронарної площини сканування при 3D-дослідженнях для детальної оцінки анатомічних структур.
Отримання чудових 2D-зображень без додаткових налаштувань.
Простий інтерфейс і зручний дизайн системи.
Доступні допоміжні технології.
Висококласна візуалізація без додаткових зусиль

Відмінні 2D-зображення - з оптимальними настройками для максимальної чіткості і деталізації.
Вдосконалене колірне доплерівське картування - для більш детального дослідження анатомії і функціонального стану судинної системи.
Відмінна візуалізація на глибині без втрати якості - полегшує обстеження складних пацієнтів.
Оптимізація зображення одним дотиком - для швидкої і ефективної візуалізації.
Простота отримання 3D-зображень

Візуалізація в режимах 3D / 4D дозволяє досліджувати додаткові анатомічні площини, підвищуючи вашу впевненість в діагностиці.
Візуалізація площин недоступних для дослідження при 2D-скануванні, для більш точної діагностики.
Висока продуктивність, завдяки можливості аналізувати 3D дані як під час, так і після завершення дослідження.
Перегляд і обробка об'ємних зображень в різних площинах або з використанням різних режимів сканування.

17-дюймовий РК-монітор забезпечує високу якість візуалізації при будь-яких умовах освітлення. Може переміщатися незалежно від консолі, завдяки чому досягаються легкість регулювання і зручність використання.
Вбудована клавіатура дозволяє отримати швидкий доступ до часто використовуваних функцій, що дозволяє зменшити час дослідження і збільшити комфорт роботи з системою.

Voluson P8 - це легка і компактна система, яка з легкістю може бути розміщена в невеликих приміщеннях. Вона забезпечує швидке проведення сканування і створення звітів без додаткових зусиль.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

У нас в интернет магазине ultrasound.in.ua самый широкий асортимент товаров, где вы можете увидеть ультразвуковое медицинское оборудование Не важно, Вам необходимо купить Ультразвукова система Voluson P8 или ультразвуковой гель - все это Вы найдете в нашем каталоге. У нас на сайте можно заказать ультразвуковое медицинское оборудование или купить аппарат узи б у для клиник, и частных кабинетов. Цена аппарата узи и других товаров очень выгодная. Поэтому рекомендуем выбрать аппарат узи, купить и оформить заказ на доставку по Никополю, Ужгороду и другим уголкам страны. Для этого добавляйте товар в корзину, и выберите удобный вид доставки и оплаты Поторопитесь приобрести гель для узи, цена сейчас самая оптимальная.

Товари цієї категорії

Вгору