Апарат DC-7

зареєстровано в МОЗ

Апарат DC-7

Стационарный аппарат

Виробник: Mindray

Арт: U0180

В наявності

ціну уточнюйте

* Ціна апарату без датчиків і додаткової комплектації! Ціна в комплекті вказана в прайс-листі, доступному для скачування

Завантажити інформацію

Універсальна багатофункціональна установка для проведення УЗ-діагностики DC-7. Завдяки широкому спектру вбудованих програм, DC-7 може використовуватися як вузькоспеціалізований апарат в профільних клініках і кабінетах. У той же час цей сканер має потужну уніфікованість і працює в різних режимах, що корисно для лікарень і клінічних закладів.

Для підвищення якості проведення діагностики, сканер DC-7 обладнаний великою кількістю унікального програмного забезпечення. Завдяки йому забезпечується панорамна візуалізація (iScape ™), 3D і 4D візуалізація з конвексним об'ємним датчиком. Технологія STIC дозволяє створити об'ємне зображення серця плоду з урахуванням просторово-часової кореляції, а функція IMT - вимірює та аналізує товщину інтімамедіі сонної артерії. Функція iPage ™ для тривимірного зображення у вигляді набору послідовних зрізів.

Деталі замовлення:

У вартість входить 2а датчика, доставка та інсталяція

18 місяців гарантії на систему

12 місяців гарантії на датчики

Установка DC-7 має зручний і ергономічний дизайн. На вибір замовника може комплектуватися 17-дюймовим або 19-дюймовим рідкокристалічним монітором. При цьому, монітор прикріплений до шарнірної стійки, яка дозволяє повертати і нахиляти його під різними кутами. Установка має вбудований накопичувач пам'яті (320 Гб), а також роз'єм USB і можливість запису даних на DVD-RW носій. DC-7 оснащена сенсорною інтерактивною панеллю для налаштувань режимів роботи.

Режими сканування:

Система працює практично у всіх можливих режимах. Серед них: тканинна гармоніка; колірний доплер; В-режим, М-режим, PW-режим, HPRF-режим; енергетичний і направлено енергетичний доплер; опціонально - CW-режим і тканинний доплер.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору