Сканер Siemens ACUSON S2000

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens ACUSON S2000

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0166

В наявності

ціну уточнюйте

ACUSON S2000 - це універсальна система для ультразвукових досліджень, яка відноситься до преміум класу. Розроблена і поставлена на виробництво дана модель була в 2008 році, але з тих пір так і займає лідируючі позиції.

ACUSON S2000 поєднує в собі тільки кращі, нові, найефективніші технології, тому трьох і чотиривимірні радіологічні та кардіологічні дослідження для даного апарату - це дрібниці. Одна з переваг даної УЗД установки - об'ємне дослідження плоду, в яке входить режим амніоскопіі. Технології, які використовуються в цій моделі дозволяють проводити волюметричні і векторні дослідження плоду (Fetal Heart STIC). Але це не єдиний напрямок, в якому може працювати апарат, адже не гірші досягнення розробників в дослідженнях молочної та щитовидної залози. І все це при тому, що апарат має набір стандартних датчиків, які інтегруються з системою, тому апарат не вимагає додаткових пристроїв або компресії.
За допомогою унікального набору пакетів апарат має вбудовану систему розрахунків, яка визначає фракції викиду, КСВ і КДО.
Крім того, ACUSON S2000 може проводити денситометрію м'яких тканин, проводити дослідження печінки або навіть серця (векторні або під навантаженням). Все це стало можливим за допомогою багатопроменевого сканування, зображення яке можна отримати навіть в кольорі.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору