УЛЬТРАЗВУК УКРАИНА

УЗД апарати провідних брендів, на єдиному сайті, за найнижчими цінами в Україні!

SonoScape E1 соноскейп бренд тошиба бренд есаот бренд миндрей бренд альпион бренд Слайдер1

Рекомендовані бренди

Sonoscape
Toshiba
Samsung
Esaote
Mindray
Honda medical
General Electric
Hitachi
Philips
Siemens
Aloka
Alpinion
Радмир
Chison
Ultrasonix
Меделком
Sonoscanner
Kontron Medical
United Imaging
ФОР
TELEMED Lithuania
SonoSite

Акційні товари

Сканер A6 sonoscape

Виробник: Sonoscape

Апарат УЗД SonoScape A6 (в комплекті з одним датчиком) розроблений за новітніми технологіями в досягненні електроніки і за передовими технологіями в обробці зображень.

Портативний ультразвуковий сканер А6 - це відмінна чіткість і висока якість зображення. Апарат відрізняється надійністю, ергономічністю і легкістю - що є дуже важливим в роботі при ультразвукових дослідженнях у всіх областях.

Арт: U0928

Стара ціна: 6000 y.e

Зареєстровано в МОЗ

5600 y.e

Ультразвуковий сканер SonoScape E1

Виробник: Sonoscape

Ультразвуковий сканер SonoScape E1 надає і гідну якість зображення, і створює безперебійний робочий процес УЗ діагностики.

Сучасна портативна чорно-біла ультразвукова система оснащена повним функціоналом, що підвищує рівень конкурентоспроможності ультразвукових сканерів початкового рівня.

Арт: U0939
Зареєстровано в МОЗ

8300 y.e

Сканер SonoScape S2

Виробник: Sonoscape

SonoScape S2 - ультразвуковий портативний сканер нового покоління з кольоровою доплерівською системою, має абсолютно нову систему програмного забезпечення. Напрямок даного сканера спрямовано на те, щоб вирішити потреби фахівців ультразвукової діагностики і полегшити їх роботу - наявність інтелектуальної надійної системи для управління файлами, зручність для користувачів при визначенні параметрів настройки, також професійна база розрахунків.

Арт: U0830
Зареєстровано в МОЗ

12000 y.e

Апарат DP-50

Виробник: Mindray

Портативний сканер DP-50 від компанії Mindray. При його створенні використовуються тільки самі найсучасніші матеріали і технології. З огляду на побажання лікарів, функції портативного сканера значно розширили. Елегантний і зручний дизайн, компактні розміри і вага в 7,5 кг. Роблять сканер незамінним в будь-якій клініці або кабінетах для УЗ діагностики. Використання додаткової мобільної підставки ще більше полегшить користування сканером.

Арт: U0931
Зареєстровано в МОЗ

174009 грн

Апарат Z5

Виробник: Mindray

Унікальний портативний кольоровий сканер Z5 від відомого виробника Mindray. Недорогий сканер володіє всіма перевагами більших установок. З його допомогою можна швидко і якісно провести загальну діагностику. Портативність системи і скромна вага (до 8 кг) дозволяють використовувати його в машинах швидкої допомоги, в палатах, на виїздах, в операційній.

Арт: U0845
Зареєстровано в МОЗ

318920 грн

УЗ обладнання в Україні

Діагностика ультразвуком в сучасній медицині є найбільш використовуваною з інших видів апаратної діагностики. Хоча даний метод відносно новий. Про апарат УЗД 100 років тому і не чули, і навряд чи тоді хто міг подумати, що скоро лікарі зможуть неінвазивним методом досліджувати зсередини тіло. Тільки в середині минулого століття були проведені перші дослідження.

УЗД апарат (УЗ сканер) - це сучасний діагностичний медичний пристрій, принцип роботи якого заснований на ультразвукових хвилях. УЗ апарати створюють даний вид звукових коливань, направляючи їх на досліджувану ділянку тіла, в результаті чого фахівець отримує ехограму (двомірні зображення). УЗ апаратура представлена ​​безліччю ультразвукових сканерів, призначених для діагностики, як людей, так і тварин.

Сьогодні ультразвуковий сканер необхідний будь-якому медичному закладу, оскільки ця багатоцільова цифрова ультразвукова система дозволяє проводити точну своєчасну діагностику практично у всіх областях медицини - від відстеження розвитку плода дитини до нових офтальмологічних ультразвукових досліджень. А точна діагностика - це безапеляційний запорука успішного лікування.

Перш ніж купити УЗД апарат необхідно визначити цілі його використання, приміщення, призначене для його розміщення і частоту використання.

Сьогодні УЗД сканери можуть бути дуже малогабаритних розмірів і переносними, їх легко можна взяти з собою до пацієнта, також такі УЗД апарати незамінні при оснащенні машин швидкої допомоги і для роботи в «польових умовах». Незважаючи на свою компактність, портативні ультразвукові системи завдяки технологічному процесу забезпечують діагностику, яка не поступається за точністю громіздким стаціонарних систем. Всі передові технології електроніки та медицини втілені в портативне УЗД обладнання.

Для комплексної діагностики застосовуються стаціонарні УЗД сканери. Такі прилади здатні функціонувати в декількох режимах (включаючи використання контрастних речовин), значно розширює їх продуктивність можливість підключення додаткових різних датчиків (в деяких моделях є можливість одночасно підключити 4 датчика).

Спеціалізованим програмним забезпеченням відрізняється апарат УЗД для діагностики в ветеринарії. У комплект такого УЗД обладнання входять спеціальні датчики. При створенні даних сканерів враховані фізіологічні та анатомічні особливості будови тварин. Хоча є універсальні ультразвукові системи, в яких передбачено використання датчиків для дослідження людей і датчиків для дослідження тварин - такий УЗД апарат купити можна без особливих зусиль.

Яка ж вартість ультразвукового сканера?

Чи може будь-який медичний заклад або приватний кабінет дозволити купити УЗД апарат? Популярність такого діагностичного обладнання спровокувало появу величезної кількості підприємств, що спеціалізуються на його виробництві.

Але є безперечні лідери - SonoScape, Toshiba, Alpinion, Esaote, Honda medical, SonoSite, Hitachi, Siemens, Samsung, Aloka, Philips, Mindray. Багато з яких поставили перед собою мету: випуск доступних для широкого кола споживачів апаратів УЗД преміум класу. І дана мета вже сьогодні досягнута. Перераховані вище компанії випускають УЗД апарати з відмінними характеристиками, оснащені цифровим зображенням, що дозволяє отримувати точне зображення, максимально наближене до реальності. І по доступній ціні! Ми працюємо безпосередньо з виробниками УЗД обладнання, що дозволяє нам використовувати гнучку цінову політику.

УЗД апарат купити можна в стаціонарному або в онлайн магазині. Вибір продавця за покупцем. На наш погляд краще віртуальні полиці, де можна знайти масу корисної інформації: весь представлений асортимент з фото і докладними технічними характеристиками, умови поставки, різні акції, сертифікати та новини.

Чорно-білий та кольоровий, портативний і стаціонарний ультразвуковий сканер, ветеринарні УЗД апарати та супутні товари - для вас найвищої якості за найнижчою ціною!

Діагностика, проведена за допомогою ультразвукових апаратів, є найбільш ефективним і простим способом виявлення відхилень у функціонуванні органів людини. УЗД сканери, ціни на які в нашому інтернет магазині завжди знаходяться в доступному сегменті, здатні передавати найбільш чітке зображення внутрішніх органів людини. Діючи за рахунок високочастотних звукових хвиль, апарати є повністю безпечними, а отримане зображення не вимагає додаткової обробки.

Що знайшли своє застосування в гінекології, урології, кардіології, ендокринології та інших галузях медицини, представлені в каталогах сайту сканери УЗД, відповідають всім сучасним стандартам і нормам якості. Наявність всіх необхідних функцій, широкий вибір форм, габаритів, а також просте управління і меню - все це дозволяє використовувати пристрої максимально зручно і комфортно.

«УЛЬТРАЗВУК УКРАЇНА» - це можливість вибрати відповідну вимогам модель і купити апарат УЗД, вартість якого буде співмірна Вашому бюджету.

Сучасні, якісні, багатофункціональні ультразвукові сканери - оптимальне рішення для найбільш оперативного діагностування!

На нашому сайті представлений широкий асортимент ультразвукової техніки і підібрати необхідний Вам можуть допомогти Наші фахівці, телефонуйте! Наші менеджери постійно проходять курси і навчальні тренінги в компаніях виробниках, дуже добре орієнтуються в цінах і брендах і зможуть підібрати апарат під Ваш бюджет.

НОВИНИ

Ви можете купити апарати УЗД в нашому інтернет магазині, вибравши необхідний з нашого каталогу. Професійні консультанти допоможуть вам підібрати необхідний пристрій по функціоналу, можливостям і габаритам, оформлять доставку в будь-яку точку України.

Детальніше»


У кожного виду УЗД апаратів є свої переваги і недоліки. Деякі вважають, що портативний апарат в своїх технічних можливостях поступається стаціонарному. Але сучасне портативне обладнання оснащене новітніми технологіями, які не обмежують його використання в будь-яких клінічних напрямках і областях.

Детальніше»