Sonoscape

Команда однодумців в 2001 році, взявши за основу багаторічні навички та розробки китайського державного підприємства в сфері виробництва Уз апаратури, створила всесвітньо відому зараз компанію SonoScape Co. Ltd. За короткий термін своєї діяльності компанія SonoScape стала «матір'ю» більше 10-ти Уз сканерів і 50-ти Уз датчиків високої щільності, які широко використовуються в загальних дослідженнях, кардіології, гінекології.
У 60 країнах сьогодні компанією SonoScape відкриті свої представництва. Оскільки лікарі вибирають високу надійність, зручність в роботі і універсальність продукції даного китайського виробника - її високий рівень діагностики і багатофункціональність.
Сертифікована продукція Соноскейп (China SFDA, FDA, CE) відзначена далеко не один раз нагородами на різних міжнародних медичних виставках. Продукція такого високого класу виготовляється на найсучасніших виробничих лініях. Дана компанія має на меті - виробляти УЗД Sonoscape апаратуру експертного класу, доступну для приватних кабінетів або медичних установ.
Ще один прорив від даної компанії - компактність - портативний варіант гідно реалізує можливості потужного стаціонарного Уз сканера. Всі можливі і необхідні розрахунки і режими вже входять в базову комплектацію сканерів Соноскейп, що володіють гранично простим інтерфейсом, що значно знижує навантаження на фахівця.
Потужна робоча система, що сприяє оперативному вирішенню будь-якій клінічній завдання - це апаратура УЗД SonoScape.

Toshiba

Якісне медичне Уз обладнання - бажання будь-якого медичного закладу. Японський виробник УЗД Toshiba випускає Уз сканери найвищої якості. Асортимент УЗД апаратів даного бренду дуже різноманітний: Aplio, Xario, Nemio, Famio. Будь-апарат УЗД Тошиба відрізняється високими показниками системи візуалізації, простотою управління. Ергономічна конструкція Уз сканерів Toshiba - це максимально ефективні діагностичні можливості.
Акумуляторні батареї Уз сканерів даного бренду великої місткості, а тому на запуск апарату потрібно всього кілька секунд. Створена ця продукція для ефективної експлуатації в незалежності від умов. Для зберігання даних можна використовувати флешки і диски. Компанія Toshiba виробляє великі стаціонарні системи, а також компактні сканери.
Компанія постійно модернізує свою продукцію, впроваджуючи останні розробки в сфері УЗД досліджень, що дозволяє лікарям здійснювати ультразвукові дослідження якісно, ​​безболісно, ​​безпечно і швидко. Виготовляючи сканери значною продуктивності, Тошиба домагається в них значного зниження енергоспоживання.
Надійність і продуктивність за розумною вартістю - це УЗ апарати Toshiba.

Samsung

З 1985 року Samsung Medison - компанія з Південної Кореї випускає Уз сканери. Ультразвукове обладнання південнокорейської компанії, що стала в 1994 р володаркою загальноєвропейського сертифіката якості ISO 9001, відомо сьогодні всьому світу. Весь виробничий і науковий потенціал Південної Кореї втілений в УЗД сканери Samsung.
Медичні установи будь-якого рангу і приватно практикуючі лікарі - ось цільова аудиторія, для якої створює доступне обладнання дана компанія. Samsung Medison домоглася, щоб її Уз апаратура при невисокій ціні і простоті використання здійснювала функції елітних машин.
Саме ця компанія випустила Уз сканер з 3-вимірної зображенням, таке обладнання дуже затребуване в діагностичних центрах. Також відомі портативні ультразвукові системи Samsung, використовувані в різних областях медицини і володіють високими діагностичними можливостями, сучасними технологіями і високою якістю зображення. А ще Уз сканери цього бренду відрізняються сучасним зручним інтерфейсом, автоматичним режимом діагностичних (вимірювальних) програм.
Уз сканери Samsung - експертне дослідження з максимальним комфортом!

Esaote

Компанія Esaote mylab - сучасний провідний розробник і виробник стаціонарних і портативних Узі сканерів, спеціалізованого діагностичного обладнання. Орієнтується компанія на споживачів Америки і Європи. Актив компанії досить значний: випуск 1-го портативного УЗД апарату з допплерівського режимами, випуск ультразвукового устаткування з використанням сенсорних технологій, впровадження еластографії, віртуальної навігації, однією з перших компанія оснастила стаціонарні Уз сканери ЖК екранами.

Ця компанія першою дозволила часом дослідження кістково-м'язової системи використовувати високочастотний ультразвук (до 22 Мгц). У своїх апаратах даний бренд впроваджує останні технічні досягнення в галузі програмного забезпечення та ультразвуку. Це обладнання, яке має широкий спектр датчиків, дозволяє досліджувати різні органи, що надає можливість використовувати апарат Esaote практично в будь-якому відділенні медичних установ. Компактність, портативність і величезний набір функцій Узі сканерів Esaote забезпечують якісну діагностику в будь-якому місці.

Сканери УЗД Esaote mylab (Майлаб) - це УЗ апарат, що дає візуалізацію екстра-класу.

Mindray

Китайська компанія Mindray веде звіт своєї історії з не так далекого 1991 У поточний час її дочірні фірми є в різних країнах, а також в Пекіні, Нью-Джерсі, Сіетлі та Стокгольмі розташовані її дослідні центри. Доступна цінова політика якісного медичного обладнання для невеликих медичних центрів - такий принцип Mindray.
Узі сканери цього китайського бренду застосовуються в областях медицини: урологія, кардіологія, акушерство і гінекологія, невідкладна допомога, ортопедія, дослідження судинної системи, педіатрія, реанімація. Також компанія розробила Узі апаратуру для ветеринарії.
Створивши переносні Узі сканери компактного розміру невеликої маси, Mindray наділила їх високою функціональністю. Монітор сканера даного виробника - ширококутний, буває він чорно-білим або кольоровим. Відрізняються деякі моделі ультразвукової апаратури Mindray наявністю вбудованого жорсткого диска. На міжнародному ринку це бренд зайняв свою гідну нішу завдяки широкому асортименту і високій надійності своїх апаратів, причому на ринок Уз апаратури компанія регулярно виводить все більш досконалі нові сканери.
Узі апаратура Mindray - зображення з високою роздільною здатністю - чітке і контрастне.

General Electric

GE Healthcare пропонує медичні технології та супутні послуги, що відкривають нову еру в турботі про пацієнтів. Досвід і знання General Electric в галузі медичної діагностики, інформаційних технологій, систем підтримки життєзабезпечення, розробки лікарських препаратів і рішень щодо підвищення ефективності допомагають нашим клієнтам по всьому світу надавати медичні послуги більш високої якості.

Hitachi

Hitachi - японська компанія-виробник експертної (преміум-класу) УЗД апаратури. Ультразвукове обладнання даного японського бренду відрізняється впровадженням унікальних технологій. Багато моделей дивують своєю універсальністю, дозволяючи проводити дослідження в урології, кардіології, гінекології, радіології, неврології, гастроентерології, а також неонатальні й абдомінальні дослідження.
Випускає компанія надпотужні експертні системи з колосальним вибором датчиків і ендоскопічним ультразвуком. Відрізняють також Узі сканери Hitachi висока продуктивність і надійність.
В асортименті даного бренду є і портативні моделі, що дозволяють проводити діагностику в різних умовах в широкому спектрі: стандартні огляди - порожнинні і інтраопераційні дослідження. Також портативна модель оснащена розкривається панеллю керування, що дозволяє економити місце. Корисна опція - DICOM - це технологія бездротової передачі інформації дослідження, яку легко можна передати безпосередньо до медичного закладу.
Узі сканери Hitachi - широкий спектр датчиків, чудовий дизайн і японська надійність.

Philips

Тільки високоефективне ультразвукове обладнання може задовольнити зростаючі потреби діагностики. Виробником такого Узі обладнання є компанія Philips (Філіпс). Уз сканери цієї компанії відрізняються незмінним високою якістю зображення. Часом розробки і випуску своїх апаратів, компанія Philips дотримується свого золотого правила: поєднання високої якості дослідження з простотою і зручністю експлуатації.
Купівля такого Узі обладнання є найкращою інвестицією в медичний заклад, що забезпечує діагнозу - точність, а будь-якого дослідження - зручність його проведення, а також сприяє зменшенню кількості артефактів. В апаратах Philips впроваджені багато інноваційні технології, вдосконалюють передачу, збереження, аналіз, перегляд даних досліджень. Безліч передових функцій, унікальні клінічні можливості ставлять на один щабель Узі сканери Philips з потужними комплексними системами. Дані УЗД сканери Філіпс незамінні при діагностиці хворих, складних для візуалізації.
Узі апаратура Philips - це гарант ефективності робочого процесу, простота застосування і гранична функціональність аналізу разом з якістю зображення.

Siemens

Корпорація Siemens, вірніше її медичний підрозділ, входить до переліку найбільших виробників УЗД обладнання в світі. Ціни дана компанія на своє медичне обладнання ставить відносно низькі. А якість Узі апаратури Siemens знаходиться на висоті. В принципі в лікувальному закладі будь-якої країни нашої планети можна зустріти Узі сканер Siemens.
Така затребуваність цих сканерів цілком з'ясовна: це апаратура, що володіє всіма перевагами потужних якісних систем. В арсенал цього ультразвукового устаткування входить: програмне забезпечення, передовий софт, що дозволяє при здійсненні мінімуму операцій переглядати (імпортувати) дані.
Апаратура даного бренду дозволяє проводити точну діагностику в закладах, які обслуговують великий потік пацієнтів. В асортименті Siemens є ультрапортативні універсальні моделі, які можна переносити навіть в кишені халата, така модель незамінна в екстреної медицини. Кольорові Узі сканери оснащені російськомовної розкладкою клавіатури, а також русифікованими протоколами досліджень.
Узд сканери Siemens - це зручний ергономічний дизайн і дивовижна простота експлуатації.

Aloka

Не одне десятиліття японська компанія Aloka спеціалізується на розробці і виробництві УЗД сканерів. Клініки різного рівня всього світу оснащуються Узі апаратурою Aloka. Високоякісні апарати дана компанія виробляє завдяки впровадженню своїх новітніх розробок.
Програмне забезпечення в купе з широким вибором датчиком дозволяє ефективно використовувати японську апаратуру при різних дослідженнях (діагностика внутрішніх органів, дослідження судин, урологія, ангіологія, кардіологія і ін.).
Стаціонарні апарати відрізняються надійною системою стабілізації, можливістю безперебійно працювати багато годин. При виїздах зручно використовувати портативні моделі Узі сканерів Aloka. Ще дана апаратура оснащена технологією 4D, багаточастотними датчиками, можливістю вибору режиму візуалізації, можливістю трапецієподібного (панорамного) сканування. Швидку діагностику забезпечують програмовані преднастройки. Відрізняються сканери Aloka широким кутом огляду, а також чіткістю країв зображення. На будь-якій глибині УЗД апаратура забезпечує динамічне фокусування.
Японські Узі сканери Aloka - надійна ультразвукова апаратура.

Alpinion

Компанія ALPINION є структурним підрозділом великого корейського холдингу ILJIN. C 2008 року вона виділена в окремий сегмент бізнесу, орієнтований на розробку медичного обладнання.

Компанія пропонує нову концепцію візуалізації в ультразвукової діагностики. Результатом плідної роботи провідних інженерів ALPINION в обраному напрямку стали прогресивні технології в основі сканерів серії E-CUBE.

На сьогоднішній день інноваційні розробки ALPINION і найсучасніші монокристалічні ультразвукові датчики забезпечують медикам високоякісне зображення, неймовірну діагностичну точність, ефективні вимірювання і розрахунки, а також високу ергономіку. Унікальний комплекс новітніх технологій ALPINION дозволяє проводити якісну ультразвукову діагностику незалежно від обставин і тривалості досліджень.

Головна мета компанії ALPINION - забезпечення медустанов якісним, високотехнологічним, зручним і доступним ультразвуковим обладнанням, яке виправдає найвищі очікування фахівців ультразвукової діагностики в усьому світі.

Радмир

Компанія RADMIR зосереджена на розробці і виробництві електронної ультрасучасної медичної техніки. Це одне з найскладніших, але досить перспективних напрямків в сучасній медицині. Фірма «Радмір» була заснована в 1996 році на базі підрозділів НДІРВ одного з провідних підприємств України з розробки та виробництва космічної техніки.

Компанією «Радмір» були розроблені і серійно виробляються ультразвукові сканери з високими технічними характеристиками, ряд фізіотерапевтичних апаратів, рентгенівські цифрові діагностичні мамографи. Близько 2000 приладів УЗД виробництва компанії RADMIR працює в Україні, експортуються в країни СНД, Близького Сходу, Азії, сучасне діагностичне обладнання компанії поставляється в Бразилію, Китай і Південну Корею.

 

Chison

Китайська компанія Chison Medical Imaging є однією з провідних виробників ультразвукових апаратів. Свою продукцію компанія постачає в понад, ніж 120 країн світу: від портативних ультразвукових апаратів початкового рівня - до систем експертного класу.

За час свого існування компанія Chison зробила УЗД апарати легше і мобільніше, впровадила нові операційні системи і дизайни. Зараз продуктивність Chison становить понад 8000 апаратів на добу, при цьому щороку компанія впроваджує на ринок нові розробки і технології в УЗД діагностиці.

Продукція компанії схвалена FDA США і сертифікована ISO & CE організацією TUV в Німеччині.

Ultrasonix

Канадська компанія ULTRASONIX, заснована в 2000 році, займається розробкою і виробництвом ультразвукових апаратів з налаштованим сенсорними екранами.

Головна мета Utrasonix - створювати УЗ обладнання, яке було б максимально доступно великій кількості користувачів.

Техніка компанії Utrasonix відповідає останнім досягненням УЗ технології. Ультразвукові апарати компанії Utrasonix створені на запатентованій платформі ПО OpenSonix, що надає можливість отримувати швидко і просто всі оновлення системи за допомогою мережі Інтернет. OpenSonix дозволяє швидко розвивати техніку діагностики і нові ультразвукові методи.

Меделком

Компанія МЕДЕЛКОМ, заснована в 1990 році, розробляє і виробляє ультразвукову апаратуру, пропонуючи своїм споживачам ультразвукові діагностичні сканери для різних галузей медицини, портативні ультразвукові сканери для ветеринарії, понад 50 типів ультразвукових перетворювачів, Відеокольпоскопи, ОЕМ компоненти інше.

Мета компанії - розробка і виробництво сучасних ультразвукових діагностичних сканерів і датчиків, призначених для медицини і ветеринарії.

У своїх розробках компанія МЕДЕЛКОМ використовує інноваційні передові технології, завдяки реалізації яких активно працює на міжнародному ринку, бере участь щорічно в медичних виставках в Німеччині, Індії, Дубаї, Таїланді, Китаї, Сінгапурі, Росії. Продукція компанії успішно працює в понад, ніж 90 країн світу.

Sonoscanner

В результаті десятиліть наукових досліджень в області технології відображення ультразвуку в 2003 році була заснована компанія Sonoscanner (Париж, Франція).

Початкова завдання компанії Sonoscanner - допомагати практикуючим лікарям, роблячи їх роботу точніше, швидше і простіше - підтримується і сьогодні. Компанія розвивається з кожним днем, пропонуючи своїм споживачам прості в застосуванні і багатофункціональні портативні і стаціонарні ультразвукові сканери.

Компанія Sonoscanner пропонує світу унікальну ультразвукову систему, найбільш просунуті технології, які відповідають найвищим стандартам сучасної індустрії, постійно зростаючим вимогам і потребам ринку ультразвукової діагностики.

Kontron Medical

Компанія Kontron Medical (Франція) виникла 30 років тому на батьківщині Леандро Пурселя - знаменитого вченого в області допплерографических досліджень. Традиційно компанія Kontron Medical сильна в доплерографії.

Для компанії Kontron Medical характерні втілення новаторських розробок і виробництва ультразвукової апаратури медичного призначення. Ультразвукові сканери фірми Kontron Medical перевершують за багатьма параметрами аналогічні зразки провідних світових виробників.

На сьогоднішній день компанія Kontron Medical є визнаним світовим лідером у виробництві ультразвукового обладнання.

United Imaging

Компанія "Юнайтед Технолоджіс" Україна представляє в Україні діагностичне обладнання низького цінового діапазону виробництва United Imaging Healthcare (Китай). Ультразвукові апарати, МРТ системи виробництва United Imaging Healthcare (Китай) це ідеальний баланс доступною вартості даного діагностичного обладнання, наукового підходу, його функціональності та якості виконання.

Устаткування зареєстровано і при ввезенні має всі необхідні дозвільні документи.

Основні принципи дилерської політики компанії:

  • побудова взаємовигідних партнерських відносин;
  • надання вигідних комерційних умов;
  • прозорість умов взаємин з дилерами.

TELEMED Lithuania

Головне завдання компанії TELEMED Lithuania, яка була створена в 1992 році, - розробка і виробництво сучасної ультразвукової медичної техніки.

Компанія TELEMED Lithuania розробляє УЗ медичні системи на базі комп'ютерів IBM PC, виробляє вузли для складання ультразвукових сканерів, надає виробникам медичної техніки готові рішення, споживачам - спеціалізоване програмне забезпечення, великий асортимент УЗ датчиків і багато іншого. Продукція компанії регулярно демонструється на міжнародних виставках.

TELEMED Lithuania завжди відкрита для співпраці, обладнання компанії на сьогоднішній день продається в понад 70 країн світу, компанія має своїх представників в 30 країнах світу.

SonoSite

Компанія SonoSite Inc виникла як підрозділ виробника Узі апаратури зі світовим ім'ям - ATL Ultrasound. Нова гілка - компанія SonoSite- при виробництві своїх Узі сканерів стала успішно впроваджувати результати розробок в сфері мініатюрної електроніки, випускаючи Уз обладнання, яке відрізняється досить малими габаритами при чудовій якості роботи.
Сьогодні виробник SonoSite знаходиться в компанії світових лідерів, які спеціалізуються безпосередньо на розробці, виробництві портативних Уз сканерів. Узі сканери Соносайт відрізняються універсальністю (один апарат можна застосовувати при дослідженнях молочних залоз, для проведення інвазивних, інтраопераційних процедур, при дослідженні черевної порожнини, в педіатрії та гінекології), простотою отримання зображень високої якості, можливістю працювати в різних режимах візуалізації. У невідкладної медицини незамінні Узі сканери Соносайт, наприклад, модель SonoSite 180PLUS масою 2,6 кг, при цьому її якість зображення ідентично з великими системами.
Узі сканери SonoSite - обладнання малих габаритів, що характеризується міцністю, високою продуктивністю і зручністю.

Вгору