Сервіс

Важливим фактором в успішній та безперебійній експлуатації ультразвукового обладнання є його якісне сервісне обслуговування. Поломка УЗ обладнання коштує дорого, і на кону не тільки фінансові витрати, але і життя людини чи тварини. Також важливими є установка та монтаж, налаштування обладнання і правильна експлуатація УЗД. 

Наші висококваліфіковані дипломовані інженери, що володіють багатим досвідом і знаннями, допоможуть у введенні в експлуатацію УЗД обладнання, включаючи установку, підключення комплектуючих, налаштування, програмування і навчання персоналу медичного центру по його експлуатації та обслуговуванню, а також здійснять його гарантійне (післягарантійне) обслуговування.

Нашим інженерам добре знайомі всі особливості обслуговування (ремонту) ультразвукового обладнання брендів, що реалізуються нашою компанією.

Оперативна діагностика і ремонт УЗ обладнання будь-якої складності, заміна блоків (плат), ремонт датчиків, оперативна поставка комплектуючих, кваліфіковані консультації споживача з технічних питань - звернувшись в нашу сервісну службу, вам не доведеться хвилюватися.

Професійно вирішимо будь-яку технічну проблему з ультразвуковим обладнанням!

Сертифікати:

 

На нашому сайті Ви можете купити будь-який УЗ апарат від світових лідерів у сфері виробництва медичної техніки.

Купити УЗД обладнання

Вгору