Ультразвукова система Voluson E10

зареєстровано в МОЗ

Ультразвукова система Voluson E10

Стационарный аппарат

Виробник: Voluson

Арт: U0702

В наявності

ціну уточнюйте

Унікальність ультразвукової системи Voluson E10 в тому, що тепер надається можливість спостерігати в HD якості за світом майбутньої дитини!

Представляємо вашій увазі новинку 2015 року - інноваційну розробку від компанії GE Healthcare - ультразвукову систему Voluson E10!

Вперше в області акушерства та гінекології застосований перший в світі матричний електронний 4D датчик. Застосування інноваційної 4D технології реформує рішучим чином якість візуалізації серця плоду.

Система оснащена інноваційними програмними додатками -

Hdlive Silhouette і HDlive Flow.

Технологія нового покоління HDlive, яка ще в 2011 році була впроваджена в ультразвукових системах Voluson, стала справжнім революційним проривом в області ультразвукових досліджень, адже це можливість отримувати високоякісні реалістичні зображення в режимі 3D / 4D візуалізації.

- Додаток HDlive Silhouette дозволяє розширювати можливості лікаря під час проведення досліджень анатомічних структур, як зовнішніх, так і внутрішніх. Це неймовірно досить важливо при вагітності, особливо, в першому триместрі, під час оцінки правильності розвитку майбутньої дитини - його кінцівок, формування мозку, м'язів обличчя, кісток черепа.

- Програмний додаток HDlive Flow доповнює систему в 3D / 4D зображеннях кольорового доплера, при цьому забезпечується детальна і точна демонстрація судин в різних площинах.

Технологія HDlive - зображення ембріонів (різні терміни гестації):

Переваги УЗ системи Voluson E10:

• Графіка: ідеальні 2D і 3D / 4D
• Можливість 4-х кратного розширення щільності сканування, яка забезпечує збільшення глибини проникнення променя і покращену чіткість візуалізації
• Швидкість передачі даних: 10-ти кратне збільшення (можливість отримати кадри високої частоти)
• Обчислювальна потужність з 4-х кратним збільшенням (забезпечується максимальна оптимізація робочого процесу)
Predstavlyayemo vashiy uvazi novynku 2015 roku - innovatsiynu rozrobku vid kompaniy

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору