Сканер Siemens ACUSON X300

зареєстровано в МОЗ

Сканер Siemens ACUSON X300

Стационарный аппарат

Виробник: Siemens

Арт: U0152

В наявності

432 000 грн

Універсальний цифровий сканер Siemens ACUSON X300 - апарат для проведення широкого спектру досліджень. Починаючи з загального радіологічного та закінчуючи судинними та кардіологічними дослідженнями.

Розширений список програм і протоколів, використання російськомовного інтерфейсу і новітні додаткові програми дозволяють отримувати якомога більше розгорнуті і детальні дані про діагностику. Гнучка і розумно налаштована система дає можливість проводити як дослідження загальної спрямованості, так і дослідження кожного окремого органу або ділянки. Якість зображення і деталізація, при цьому, залишається завжди на високому рівні. Сканер обладнаний вбудованим принтером для розпечатування результатів УЗД. Так само, апарат має внутрішню пам'ять для зберігання, подальшого вивчення та архівації даних пацієнтів, і можливість запису на зовнішній носій будь-якого типу (USB; CD / DVD).
Система Siemens ACUSON X300 здійснює діагностику в усіх сучасних і затребуваних режимах. Сканер має три порти для підключення різних датчиків одночасно. Лінійного і конвексного датчика (комплектуються зі сканером), полосного, фазованого та інших датчиків (комплектуються додатково).

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору