ARTIDA

зареєстровано в МОЗ

ARTIDA

Стационарный аппарат

Виробник: Toshiba

Арт: U0107

Немає в наявності

ціну уточнюйте

Ультразвукова установка Artida - новітня розробка в області діагностики серцево-судинної системи людини і ехокардіологіі. Застосування унікальних технологій, дозволить з максимальною чіткістю визначити і діагностувати будь-які зміни. Відстежувати скоротливу здатність міокарда, оцінювати роботу серця або порушення в роботі клапанів.

Інноваційна установка Artida дозволяє на ранніх стадіях виявляти невідповідності в роботі серцево-судинної системи і визначитися з процесом лікування (необхідності хірургічного втручання)
Унікальна система Wall Motion Tracking дає можливість визначити і відстежити будь-які зміни в здібностях міокарда до скорочення, порушення в роботі клапанів, повністю оцінити скоротність серцевих камер, як в глобальному, так і в сегментальному вигляді. Ця функція дозволяє поліпшити результат кардіо-ресинхронізуючої терапії (CRT) і оптимально налаштувати водія ритму.
Система Wall Motion Tracking має два режими роботи:
2D Wall Motion Tracking - діагностика і відстеження рухів стінок серця в двовимірному режимі. Незалежне та роздільне окреслення як зовнішньої, так і внутрішньої стінок для підвищення якості сканування і діагностики;
3D Wall Motion Tracking - діагностика серця в тривимірному зображенні без втрати діагностичних даних. Серед іншого, дозволяє оцінювати стан серця і його стінок відповідно до його фізіологічного співвідношення.

SmartCore - програма використання одночасної роботи 80-ти ядер процесора, для обробки великої кількості інформації в секунду;
MultiCast - програма для формування променя за допомогою цифрового процесингу, що дозволяє оперативно і динамічно змінювати структуру проникаючого пучка. До явних переваг програми варто віднести отримання множинного передавального фокуса, а також подвоєнної частоти кадрів в КДК;
SmartFocus - програма, яка за допомогою технологій 2D і 4D створює об'ємні зображення ділянки, що сканується.
SmartSlice - програма використовує різні перспективні і ретроспективні режими для отримання зображень. Зручна навігація дозволяє зберігати такі зображення як «сирі дані», зберігати їх і використовувати в майбутньому.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору