APLIO МХ

зареєстровано в МОЗ

APLIO МХ

Стационарный аппарат

Виробник: Toshiba

Арт: U0108

В наявності

616 000 грн

Інноваційна система від компанії Toshiba в новому і компактному корпусі. Нове слово в ультразвукових дослідженнях.

Здатна виконувати будь-які завдання, в тому числі ті, які носять науковий характер. Використання новітнього програмного забезпечення дає можливість установці AplioMX обробляти велику кількість інформації і даних. Унікальність системи в тому, що кожен окремий елемент працює самостійно, але в тісній взаємодії з іншими частинами.

Використання екологічно чистих та енергозберігаючих матеріалів, дозволило, в значній мірі, знизити споживання електричної енергії та звести до мінімуму будь-які шкідливі випромінювання.
Унікальність і високі показники AplioMX заслужено відзначені міжнародними нагородами: ЕСР - за мінімальний вплив на навколишнє середовище; KLAS - як найкраща система для досліджень кардіо - васкулярного характеру.

У базовому виконанні, пристрій комплектується всіма необхідними системами.
Система Precision Imaging - унікальна і ексклюзивна технологія. При скануванні, вона проводить аналіз основної та суміжних ліній ультразвукового променя. Що дозволяє отримати зображення високої точності з чіткими межами структур і цілим образом найдрібніших деталей або патологій.
ApliPureTM Plus - система зниження шумів, при якій не змінюються основні діагностичні дані. Просторове і частотне кодування дозволяє отримати зображення високої чіткості і однорідності. Підвищує роздільну здатність, а також контрастність зображення.
DTHI - система диференціальної тканинної гармоніки, яка здатна визначати тип тканини. Використовуючи дві частоти в одному імпульсі, дозволяє проводити дослідження в незалежності від щільності тканин організму.
ADFТМ - система поліпшення динамічного потоку, яка дозволяє провести візуалізацію навіть найдрібніших судин і їх стан. У режимах колірного доплера, система забезпечує збільшення просторової роздільної здатності і зберігає підвищену частоту зміни кадрів.
AplioMX має найширші можливості щодо поліпшення і модифікації. За бажанням, можна додати необхідні і вузькоспеціалізовані системи і програми.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору