Апарат MyLab Twice

зареєстровано в МОЗ

Апарат MyLab Twice

Стационарный аппарат

Виробник: Esaote

Арт: U0124

В наявності

ціну уточнюйте

MyLab Twice - ультразвуковий томограф, виготовлений за експертною ультразвуковою системою нових технологій, має інтегровану портативну систему MyLabSat, виробником якої є компанія Esaote.

Томограф MyLab Twice - це високоефективний і продуктивний апарат, в основі якого закладені всі функціональні характеристики сучасного медичного обладнання.

Використовується технологія Touch Screen. Томограф MyLab Twice оснащений великим високоякісним сенсорним екраном, який розташовується безпосередньо на контрольній панелі. На сенсорному екрані зображення чітке і ясне, також відображаються режими і параметри, зміни можна вносити за допомогою одного дотику до екрану.
Система управління вдосконалена - втілені революційні концепції: система ультразвуку вищого експертного класу і проста та зрозуміла система управління. 
Дуже важливий фактор при ультразвуковому дослідженні - оптимальне освітлення для якісної ультразвукової візуалізації. ЖК монітор на19 дюймів створений за останніми новими технологіями. Також монітор MyLab Twice виготовлений за технологією Opti-Light, що дозволяє самому регулювати освітлення екрану при різному освітленні приміщень.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору