Voluson E8 - кращий УЗД апарат для гінекології

 

Ультразвуковий апарат Voluson E8 є однією з найпопулярніших систем серії Voluson від компанії GE. Сканер є найбільш затребуваним і високоефективним апаратом в сфері жіночого здоров'я, що включає в себе гінекологію, акушерство, фертильную і репродуктивну медицину.

За багато років компанія GE здійснила революцію в сфері ультразвукових акушерсько-гінекологічних досліджень, і саме сімейство апаратів Voluson є чітким доказом цього. Лінійка апаратів від GE являє собою ряд моделей, кожна з яких була вдосконалена ексклюзивними функціями, що і відрізняє їх один від одного.

Крім того, все обладнання серії Voluson є одним з найбільш енергоефективних в усій галузі. Це означає, що при кожному новому дослідженні, пристрій буде споживати менше енергії, ніж аналогічні ультразвукові апарати, економлячи при цьому кошти і зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

 

Особливості моделі Voluson E8

E8 є однією з останніх версій популярних 3D / 4D ультразвукових систем серії Voluson, компанії GE. Ця система використовує новітні технології GE, включаючи "Активні матричні датчики і новий 4D трансвагінальний датчик, що дозволяє завчасно виявляти аномалії плода, що є надзвичайно важливим.

4D кодована фазова інверсія (CPI), новітня версія технології Speckle Reduction Imaging (SRI III), інструмент автоматичної візуалізації VCAD, технологія CrossXbeam, HD-Flow ™, кодованой гармоніки, STIC B-Flow і Контрастне зображення (VCI) - це лише частина технологій , які можуть бути використані на GE Voluson E8. Остання версія апарату GE Voluson E8, BT12, також додає HD-Live Rendering (високоякісне зображення в HD-live режимі).

HDlive - це технологія, яку можна застосовувати при 4D ультразвукової візуалізації, і яка дає можливість користувачу змінити віртуальне джерело світла на плоді. Це означає, що візуалізація плода буде більш реалістичною, що повністю змінює уявлення про 4D дослідженнях.

Фахівці в сфері ультразвукової діагностики відзначають, що апарат Voluson E8 має ряд переваг, які включаються в себе як особливості конструкції, так і технічні характеристики і функції:

     - шарнірне кріплення дозволяє регулювати монітор як в горизонтальній так і в вертикальній площинах і змінювати кут нахилу;
     - екран апарату має антиблікове покриття, що гарантує комфорт при роботі з зображеннями та цифровими даними;
     - регульована консоль допомагає зафіксувати апарат в зручному положенні, а за рахунок поворотних коліс Voluson E8 рухається без докладання зусиль;
     - апарат Voluson E8 обладнаний спеціальним програмним забезпеченням ViewPoint, яке управляє даними та надає доступ до інформації, включаючи архіви.

 

Ультразвуковий апарат GE Voluson E8 ідеально підійде як для роботи приватної клініки, так і для відділень з високим напливом пацієнтів. При цьому завдяки широкій номенклатурі датчиків, спектр можливих досліджень на апараті надзвичайно широкий, починаючи від звичайного сканування, закінчуючи детальним комплексним дослідженням.

Завдяки УЗД апарату експертного класу Voluson E8 крім гінекологічних досліджень вдається отримати якісні зображення печінки, нирок, підшлункової, щитовидної залози та ін.

 

На нашому сайті Ви можете купити будь-який УЗ апарат від світових лідерів у сфері виробництва медичної техніки.

Купити УЗД обладнання

Вгору