Ультразвукові датчики в Україні

 

Устаткування для УЗД призначене для діагностики стану тканин і внутрішніх органів людини, а також для вивчення широкого спектру захворювань.  Ультразвуковий датчик - один з найважливіших елементів всієї УЗД системи. Це сенсорні пристрої, які перетворюють сенсорну енергію в ультразвукові хвилі.

В каталог поставки датчиків входять порожнинні датчики, біплановий лапароскопічний датчик з лінійними і конвексними гратами, трансезофагіальні датчики для використання в дорослій і педіатричній практиці, волюметричні датчики для формування зображень в режимі 3D / 4D, ультразвукові датчики нового покоління на основі матричної технології.

Всі ультразвукові датчики пройшли процедуру стандартизації і мають сертифікат державної реєстрації на території України.

Конвексні УЗД датчики

Конвексні датчики застосовуються для абдомінальних досліджень, гінекології та акушерства, урології, досліджень черевної порожнини, педіатрії, неонатології, досліджень поверхнево розташованих органів. В якості ультразвукового перетворювача використовуються конвексні решітки.

Мікроконвексні УЗД датчики

Мікроконвексні датчики застосовуються в кардіології, педіатрії та неонатальних дослідженнях, трансректальних і трансвагінальних дослідженнях. В якості ультразвукового перетворювача використовуються мікроконвексні решітки.

Лінійні УЗД датчики

Лінійні датчики застосовуються для досліджень черевної порожнини, периферичних судин, поверхнево розташованих органів і структур, в педіатрії, неонатології. В якості ультразвукового перетворювача використовуються багатоелементні лінійні решітки.

Секторні УЗД датчики

Секторні датчики застосовуються в кардіології, акушерстві та гінекології, педіатрії та неонатології, урології для досліджень черевної порожнини і транскраніальних досліджень. В якості ультразвукового перетворювача використовуються одноелементні або багатоелементні кільцеві решітки.

Внутрішньопорожнинні УЗД датчики

Внутрішньопорожнинні датчики - для трансвагінальних, трансректальних, порожнинних досліджень.

Матричні УЗД датчики

Матричні датчики - для використання в кардіології, педіатрії, акушерстві та гінекології, для досліджень судин головного мозку, поверхнево розташованих органів. В якості ультразвукового перетворювача використовуються матричні решітки.

4D датчики УЗД

4D датчики - спеціалізовані датчики для тривимірного сканування в режимі реального часу. Застосовуються в акушерстві та гінекології, педіатрії, досліджень черевної порожнини, судин, поверхнево розташованих органів.

Трансстравохідні УЗД датчики

Мультипланові трансстравохідні, багаточастотні трансстравохідні датчики: 6T, 7T, 9T, 6T-RS.

Доплерівські УЗД датчики

Доплерівські датчики - спеціалізовані датчики для отримання інформації про швидкість або спектр швидкостей кровотоку в судинах.

 

Всі ультразвукові датчики, які ви можете купити в нашому магазині, пройшли процедуру стандартизації і мають сертифікат державної реєстрації на території України.

На нашому сайті Ви можете купити будь-який УЗ апарат від світових лідерів у сфері виробництва медичної техніки.

Купити УЗД обладнання

Вгору