Планшетні УЗД апарати

 

УЗД апарати давно перестали бути дивиною і з'явилися у всіх великих медичних установах, де передбачена ультразвукова діагностика пацієнтів. Але що робити з віддаленими регіонами, в яких попит на діагностичне обладнання не такий високий, однак своєчасне сканування часто грає ключову роль в постановці правильного діагнозу «важким» пацієнтам?

Портативні планшетні УЗД

Невеликі портативні планшетні УЗД апарати стануть в нагоді у віддалених регіонах. Його функціонал повторює більшість найбільш затребуваних функцій і можливостей стаціонарних діагностичних систем, при цьому вартість залишається в рази нижче. Крім застосування в сільських клініках, розташованих в важкодоступних районах, високомобільний сканер легко поміститься в кареті автомобіля швидкої допомоги.

Ультралегка ультразвукова система Terason uSmart 3200T

Terason uSmart 3200T – являє собою легку портативну ультразвукову систему. USmart 3200T - це вперше запатентована кольорова, портативна, ультразвукова система, яка фіксує всі деталі зображення, а також малі розбіжності в структурах і тканинах, які інші системи не бачать. Зображення виводиться на AHVA LCD монітор і легко читається під будь-яким кутом огляду.

Застосовується дана ультразвукова діагностична система в анестезіології, при невідкладній медицині, також в реанімації і інтенсивній терапії, мамології, також при дослідженнях скелетно-м'язової системи, в ангіології.

Ультразвуковий стетоскоп U-Lite

U-Lite - це сучасний ультразвуковий стетоскоп, абсолютно новий інструмент, який допоможе вам у проведенні обстежень.
УЗ стетоскоп U-Lite від компанії Sonoscanner досить простий у використанні. Він завжди готовий до досліджень, за лічені секунди прилад дозволить вам отримати 2D зображення для більш точної і надійної постановки діагнозу. Завдяки численним дослідженням компанія Sonoscanner - перша в світі, представляє нашій увазі такий рівень інтеграції технологій.

Портативна ультразвукова система NanoMaxx

Портативна УЗ система NanoMaxx оснащена унікальним інтерфейсом, і всього лише одним елементом управління, що забезпечує чудову якість діагностичних зображень і колірне доплерівське картування.

Застосування: невідкладна медицина, анестезія, інтенсивна терапія і реанімація, хірургія, акушерство і гінекологія, управління установкою центральних венозних катетерів (ЦВК), дослідження скелетно-м'язової системи і судин.

Портативний ультразвуковий сканер NanoMaxx володіє кращою в своєму класі продуктивністю з доступністю і простотою.

У нашому інтернет магазині ви можете купити портативні УЗ апарати за найдоступнішими цінами в Україні.

На нашому сайті Ви можете купити будь-який УЗ апарат від світових лідерів у сфері виробництва медичної техніки.

Купити УЗД обладнання

Вгору