Ми доставимо ваш УЗД апарат в будь-який куточок України

 

Дослідження з використанням ультразвуку - це неінвазивний метод обстеження і проведення діагностики різних патологій тканин, органів і систем органів. Сьогодні - це універсальний метод дослідження, який використовується для виявлення захворювань практично всіх органів, отже, обладнання для УЗД-досліджень необхідно в самих різнопрофільних лікувально-профілактичних установах. Для його здійснення необхідно купити УЗД обладнання.

Принцип роботи УЗД

Ультразвукові хвилі поширюються з постійною швидкістю прямолінійно, якщо рух відбувається в однорідному середовищі. При появі на їхньому шляху перешкоди з акустичною щільністю, що відрізняється від основної середовища, частина з них переломлюється і починає рухатися в іншому напрямку, а частина відбивається.

В основі роботи апарату лежить ехощільність різних внутрішніх органів - одні не змінюють напрямок поширення УЗ-хвиль, інші, або поглинають їх, або змінюють спрямованість (заломлюють). Якщо на тілі досліджуваної людини розташувати УЗ-датчик, що випромінює хвилі, то ці хвилі, відбиваючись від певних органів, повертаються і фіксуються цим же датчиком. На моніторі відображаються всі зміни, які відбуваються з УЗ-хвилями.

Переваги УЗД-дослідження

Ультразвукове дослідження має ряд переваг перед іншими діагностичними методами:

 - Ультразвук, який використовується для діагностики абсолютно безпечний для людей.

 - Процедура дослідження проходить в реальному часі, на монітор виводиться 2-х, 3-х або 4-х мірне зображення. Складність отриманого результату залежить від типу апарату.

 - Неінвазивність, тобто можливість отримання результату без травмування шкірного шару і підшкірних м'язів. Завдяки цьому, пацієнт не відчуває ніякого болю і дискомфорту.

 - На принтерах, зображення переноситься на папір, а при необхідності зберігається на будь-якому цифровому носії.

 - Апарати, які виводять на монітор картинку в кольорі, для діагностування складних патологій, наприклад при внутрішньоутробному дослідженні плода.

Види сучасних УЗД пристроїв

Апарати УЗД використовуються для ранньої діагностики змін, що відбуваються в різних органах - печінки, нирки, селезінки, жовчний міхур, кишечник, судини, серце, легені та інші, а також для спостереження за розвитком плоду під час вагітності та виявлення можливих патологій на ранніх термінах. Апарати УЗД використовуються для контролю при проведенні біопсії, дренування або пункції.

 

Залежно від параметрів одержуваного зображення існує 3 типи апаратів УЗД:

      - 2D-апарат для проведення стандартного обстеження в 2-х вимірному режимі, коли на екрані легко визначається ширина і довжина об'єкта. Дослідження триває не більше 10-15 хвилин;

      - 3D-апарат дає 3-х мірне (об'ємне) зображення, де легко визначається - довжина, ширина, глибина. Можливість отримати кольорову картинку забезпечує набагато більші можливості при визначенні патологій. Саме такий апарат дозволяє побачити обличчя дитини при дослідженні стану плода, тоді як 2-мірне чорно-біле зображення цього не дозволяє. Це особливо важливо при визначенні важких генетичних патологій, для чого необхідно бачити будову кісток носа і щелепи. Дослідження з використанням цього типу апарату займає до 1 години. У більшості випадків, використовується 2D-апарат, тривимірне зображення може знадобитися в разі підозр на певні патології і призначається додатково;

      - 4D-апарат для 4-х мірного вимірювання - довжина, ширина, глибина і час, що дозволяє спостерігати будь-які зміни в динаміці.

 

  

За способом застосування УЗД-апарати діляться на:

- Стаціонарні (встановлюються на постійній основі в спеціальних кабінетах). Для переміщення вони встановлюються на станину з коліщатками, а також оснащені знімними моніторами, клавіатурою, датчиками.

- Переносні апарати УЗД (за функціональністю не відрізняються від стаціонарних, але їх можна використовувати при обстеженні нетранспортабельних пацієнтів поза лікувально-профілактичного закладу).

Де купити УЗД апарат в Україні?

Ви можете купити апарати УЗД в нашому інтернет магазині, вибравши необхідний з нашого каталогу. Наші професійні консультанти допоможуть вам підібрати необхідний пристрій по функціоналу, можливостям і габаритам, оформлять доставку в будь-яку точку України.

 

На нашому сайті Ви можете купити будь-який УЗ апарат від світових лідерів у сфері виробництва медичної техніки.

Купити УЗД обладнання

Вгору