Обладнання для УЗД діагностики

Будь-який медичний заклад відчуває потребу в УЗ дослідженнях. Купівля УЗД апарату - досить відповідальний крок для лікаря і для клініки в цілому. Від процесу вибору установки до її придбання найчастіше проходить не один місяць, так як вона повинна не тільки в короткий термін відбити свою вартість, але скласти хорошу конкуренцію апаратам інших медичних центрів.

Наш інтернет магазин пропонує спеціалізованим центрам, медичним установам, поліклінікам і різним приватним клінікам купити сучасні УЗД апарати, ціни на які встановлені самим виробником. Пропоноване нашим магазином УЗД обладнання надає можливість виконувати діагностичні дослідження з високою точністю, не надаючи при цьому негативного впливу на організм пацієнта.

Сучасний УЗД апарат дозволяє проводити різні види діагностичних процедур, як дорослим, так і дітям, включаючи кардіологічні дослідження, абдоминальну і акушерсько-гінекологічну діагностику, судинну, інтраопераційну і внутрішньопорожнинну діагностику та інше.

Портативні УЗД сканери

Вдосконалений УЗД апарат дозволить лікарю бачити чітку деталізовану картинку, розглянути найдрібніші об'єкти, які неможливо візуалізувати на старому УЗД сканері.

Стаціонарні УЗД апарати

Вибираючи для свого медичного закладу УЗД обладнання, потрібно враховувати приміщення, де він буде експлуатуватися.
Якщо ви плануєте переміщати УЗД апарат в межах одного поверху, то цілком об'єктивним буде вибір стаціонарного обладнання.
Але якщо ви хочете купити апарат УЗД для всієї клініки, перевозити його з одного корпусу / приміщення в інше, то варто задуматися про придбання портативного УЗД сканера. Така модель сканера має меншу діагональ монітора, скромну, але цілком достатню кількість портів під датчики, а його мобільність не поступається по функціоналу і продуктивності стаціонарного обладнання.

Ми допоможемо підібрати для вашого медичного закладу необхідне УЗД обладнання і здійснимо його доставку в будь-яку точку України в максимально короткі терміни.

На нашому сайті Ви можете купити будь-який УЗ апарат від світових лідерів у сфері виробництва медичної техніки.

Купити УЗД обладнання

Вгору