Апарати ультразвукової терапії в сучасній клініці

 

Ультразвукова терапія - це застосування механічних коливань ультрависоких частот з лікувально-профілактичними цілями. Ультразвуком називаються коливання частотою від 800 до 3000 кГц.

Апарати УЗ терапії особливим чином взаємодіють з біологічними тканинами людського організму. УЗ дослідження, що проводяться сьогодні, - самий високоінформативний сучасний метод медичних досліджень, він заснований на явищі ехолокації, коли коливання, які випромінює спеціальний датчик, відбиваються від досліджуваних органів і приймаються назад.

Прилади для дослідження органів людського організму за допомогою ультразвуку функціонують за принципом відображення: вони посилають ультразвукові хвилі, які пронизують тіло пацієнта і відбиваються від внутрішніх органів. Органи людського тіла складаються з тканин різної щільності, тому вони по-різному відображають ультразвукові хвилі. Апарат УЗД передає на екран зображення органів людини. Різні відтінки сірого при цьому вказують на різну щільність тканин.

Застосування апаратів УЗ терапії


Апарати ультразвукової терапії застосовуються при лікуванні захворювань периферичної НС, опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, ЛОР-органів, сечостатевої системи, органів зору та інше. Прилади цього типу мають протизапальні, знеболюючі та спазмолітичні властивості. Крім того, вони кавітаційно підсилюють проникність шкіри.

Вони широко використовуються в косметології: для лікування целюліту, рубців або ліфтингу шкіри. Проникаючи в тканини тіла, ультразвукові коливання надають на організм механічний, термічний і фізико-хімічний вплив. Апарати ультразвукової терапії активізують обмінні процеси і підвищують імунні властивості організму.

Прилади для УЗ терапії можуть бути портативними і стаціонарними. Вони працюють в імпульсному і безперервному режимах. Основним показником процедури є інтенсивність ультразвуку - кількість енергії, яка проходить через поверхню вібратора за 1 секунду.

У нашому магазині ви можете купити будь-який апарат УЗД від світових лідерів в сфері виробництва медичної техніки.

Купити УЗД обладнання >>>

На нашому сайті Ви можете купити будь-який УЗ апарат від світових лідерів у сфері виробництва медичної техніки.

Купити УЗД обладнання

Вгору