Суперціна: портативні УЗД апарати

Портативні УЗД апарати займають все більший сегмент на світовому ринку ультразвукових діагностичних систем. Така тенденція пояснюється величезним проривом в області ультразвуку, електроніки і програмного забезпечення. Ще 10 років тому купити портативний ультразвуковий апарат означало придбати досить важкий і габаритний агрегат з обмеженим набором функцій, режимів і ультразвукових технологій.

Сучасний портативний ультразвуковий апарат по технічним і клінічним можливостям мало чим відрізняється від стаціонарних моделей. Він також використовує всі можливі УЗ режими, включаючи анатомічний М режим і тканинний доплер. У мобільних ультразвукових системах нового покоління сьогодні реалізуються УЗ технології по поліпшенню якості візуалізації та проведення спеціалізованих досліджень, які піднімають УЗД на істотно новий рівень.

Пропонуємо вам звернути свою увагу на портативні ультразвукові апарати,

які сьогодні ви можете купити за супер вигідною ціною:

УЗД апарат iuStar 160

 

УЗД сканер iuStar160 - це портативний універсальний доплерівський апарат, повністю цифровий 3D / 4D, професійного рівня. Режими сканування: В-режим, М-режим, CFM-режим, PW-режим, CW-режим, PD-режим спрямованого енергетичного доплера, панорамний режим, наявність універсальних та спеціалізованих пакетів програм для дослідження судин, акушерства і гінекології, кардіології дозволяє застосовувати її в різних областях ультразвукових досліджень пацієнтів різних вікових груп і різної комплекції.

УЗД апарат iuStar 160 (B/W)

 

Ультразвуковий апарат iuStar 160 (B / W) - це сучасний портативний сірошкальний прилад, який дає можливість фахівцеві отримати на екрані монітора в реальному масштабі часу УЗ зображення. Апарат працює в режимах: B, B + B, M, B + M. Може використовуватися в педіатрії, кардіології, під час обстежень новонароджених, а також в акушерстві, гінекології та урології.

Апарат SonoScape S8

Мініатюрний сканер цифровий апарат УЗД SonoScape S8 - система призначена для глибокої ультразвукової діагностики. Увага направлена на доплерівські режими, їх чутливість дає можливість проводити аналізи навіть незначного кровотоку в малих судинах.

Високоякісні доплери роблять ультразвукову систему SonoScape S8 унікальною в своєму роді, яка з легкістю проводить транскраніальні дослідження у дорослих. До того ж система оснащена високим просторовим дозволом КДК в дослідженнях кардіології, що дає можливість проводити глибоку діагностику потоків в серце.

Апарат SonoScape S8Exp

Даний сканер являє собою один з найбільш доступних варіантів портативних систем SonoScape, реалізованих на новій платформі. Він робить всі блискучі можливості SonoScape доступними широкому колу користувачів.

Характеристики системи:

- Великий кольоровий РК-монітор з діагоналлю 15 "
- Регулювання кута нахилу монітора
- 2 активних порти для підключення датчиків
- Датчики високої щільності

 

Апарат SonoScape S9

SonoScape S9 (з чотирма датчиками в комплекті) - це портативний кольоровий сканер нових технологій для ультразвукових діагностичних досліджень. Режими: В, В / В, М, В / М, 4B, THI, CDI, PDI, DPDI, PW, CW, TDI, Free-Hand 3D, Кольоровий М-режим, Анатомічний М-режим, Панорамне сканування, Стрес- ехо, функція MicroScan, вбудована батарея, Соноеластографія, 4D.

Ви завжди можете розраховувати на нашу повну консультацію -

телефонуйте у зручний для вас час.

На нашому сайті Ви можете купити будь-який УЗ апарат від світових лідерів у сфері виробництва медичної техніки.

Купити УЗД обладнання

Вгору