GE HEALTHCARE вперше провела в Україні міжнародний круглий стіл з сучасних методів МРT-діагностики

 

18 квітня 2018 року компанія GE Healthcare провела в Києві дводенний міжнародний круглий стіл з сучасних методів магнітно-резонансної томографії (МРТ) в області неврології та онкології. Такий круглий стіл був організований GE в Україні вперше.

В рамках заходу учасники ознайомилися зі специфікою використання методу МР-дифузії в залежності від типів захворювань головного мозку і передміхурової залози, отримали рекомендації щодо усунення артефактів МР-зображень на прикладі аналізу клінічних випадків з міжнародної практики експертів, а також змогли задати свої питання.

Застосування сучасних методів МР-діагностики в повсякденній практиці дозволяє лікарям-радіологам підвищити показники виявлення гострих порушень кровопостачання головного мозку, поширення пухлини і метастазів, а отже, своєчасно поставити діагноз і взагалі поліпшити якість допомоги екстреним і невідкладним пацієнтам.

Сучасне і високоякісне УЗД обладнання GE Healthcare >>>

GE в Україні

GE працює в Україні понад 80 років, використовуючи світовий досвід і локалізуючи передові технології для вирішення ключових інфраструктурних завдань регіону і поліпшення життя людей. Зараз компанія активно бере участь в реалізації стратегій щодо прискорення сталого економічного розвитку у співпраці зі стратегічними партнерами в енергетиці, нафтогазовій, транспортній галузі, охороні здоров'я.

Про GE Healthcare

GE Healthcare пропонує медичні технології та супровідні послуги, що відкривають нову еру турботи про пацієнтів. Досвід і знання GE Healthcare в галузі медичної діагностики, інформаційних технологій, систем підтримки життєзабезпечення, розробки лікарських препаратів і рішень щодо підвищення ефективності допомагають клієнтам у всьому світі надавати медичні послуги на принципово новому рівні. GE Healthcare також надає основне сервісне обслуговування і високотехнологічні послуги з додатковими функціональними можливостями, допомагаючи користувачам забезпечити високу якість обслуговування пацієнтів.

У нашому інтернет магазині ви можете купити сучасне і високоякісне УЗД обладнання GE Healthcare >>>

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.gehealthcare.com

На нашому сайті Ви можете купити будь-який УЗ апарат від світових лідерів у сфері виробництва медичної техніки.

Купити УЗД обладнання

Вгору