Кращі портативні УЗ апарати в Україні на 2020 рікРинок ультразвукових апаратів поповнюється щороку, оновлюється функціонал, а виробники змагаються в самих новомодних трендах, щоб покращити і якість обстеження, і зручність для фахівців. Тому ми вирішили провести власне експертне дослідження серед наших покупців і розповісти про моделі, які заслуговують на особливу увагу.

Саме час дізнатися, які УЗД-апарати найвигідніше купити в 2020 році.

MyLab SIGMA - багатофункціональний портативний ультразвуковий апарат для повсякденної практики MIDDLE-END класу, що поєднує в собі інноваційні технологічні розробки, клінічно перевірені методи і мобільність.

При проведенні УЗД легенів у пацієнтів з COVID-19 за допомогою MyLab Sigma можна візуалізувати і зробити розрахунки наступних даних:

- потовщення плеври,
- субплевральні заповнення,
- А і В лінії,
- дифузні зони,
- консолідація легких
та інші специфічні артефакти, які допомагають лікарям діагностувати і відстежувати розвиток захворювання COVID-19.

Logiq e – це розширені можливості ультразвукової діагностики, що забезпечують якісне зображення. Така система придатна для використання в екстремальних умовах, оскільки вона відрізняється дуже компактними габаритами, швидким завантаженням апарату (до 20 секунд) і оснащена ергономічними датчиками.

Сканер Logiq e незамінний для лікарів: швидкої допомоги, реанімаційних відділень і палат інтенсивної терапії - при травмах, серцевих нападах, аневризмах аорти лікарі отримають необхідну діагностичну інформацію.

Versana Active — це портативний УЗД-апарат високого класу, обладнаний додатковим набором функцій експертного рівня, що дозволяє йому виконувати якісну діагностику, не обмежуючись рамками лабораторії.

Універсальна УЗ система Versana Active має компактні розміри, обладнана передовими технологіями обробки зображень і функціями повнорозмірних УЗД-апаратів високого класу. Система розроблена для виконання УЗ досліджень в приміщеннях з обмеженим простором, каретах швидкої допомоги без прив'язки до джерел електроенергії, а також безпосередньо біля ліжка пацієнта.

З портативною УЗД системою LOGIQ V2 можна охопити широкий перелік діагностичних процедур без обмежень мобільності. Апарат призначений для виконання досліджень абдомінальної області, поверхневих органів, судин, для діагностики в гінекології і скринінгу в акушерстві.

E-CUBE i7 - портативна ультразвукова система з акумулятором, яка поєднує в собі потужну систему архітектуру і оптимізований дизайн з ергономічною конструкцією клавіатури, що істотно зменшує навантаження на кисті рук лікаря (підтверджено клінічними дослідженнями).

Як визначитися?

Ми зробили огляд провідних марок УЗД-апаратів 2020 року, і тепер вам буде набагато простіше вибрати для себе відповідну модель. Але, зрозуміло, і інші виробники також заслуговують на увагу. У нашому каталозі ви зможете побачити і порівняти моделі різних виробників.

Наші фахівці допоможуть вам зорієнтуватися при виборі відповідної моделі, так як знають усі особливості кожного апарату. Ми запропонуємо вам ідеальне поєднання функціоналу, точності результатів, ціни і зручності застосування. У нашому асортименті є УЗД апарати для будь-яких потреб.

На нашому сайті Ви можете купити будь-який УЗ апарат від світових лідерів у сфері виробництва медичної техніки.

Купити УЗД обладнання

Вгору