УЗД сканери універсального використання

Сьогодні ультразвукова діагностика є одним з найбільш ефективних, інформативних і безпечних методів дослідження.

Найбільш значущою перевагою ультразвуку є відсутність протипоказань і можливість використання у пацієнтів всіх вікових категорій. УЗД апарати є невід'ємною частиною сучасних діагностичних кабінетів і клінік завдяки невеликій собівартості і відмінним діагностичним можливостям.

Вибираючи УЗД апарат необхідно обов'язково визначитися для яких саме досліджень ви плануєте його використовувати. Оскільки за застосуванням УЗД апарати ділять на кардіологічні (призначені для дослідження серцево-судинної системи), гінекологічні (для досліджень в акушерстві та гінекології), хірургічні (оснащені спеціальними лапароскопічними і інтраопераційними датчиками, а також мають програми для спеціального використання в хірургії) і універсальні ( апарати, які використовуються у всіх областях медицини).

Найбільш популярними УЗД апаратами є універсальні сканери, оскільки вони використовуються, як в кардіології та гінекології, так і в загальних дослідженнях.

По ергономіці УЗД апарати ділять на стаціонарні, які використовуються в приміщенні медичного закладу, і портативні, які використовуються як в приміщенні, так і для дослідження біля ліжка тяжкохворих або для виїздів до пацієнтів.

 

У кожного виду УЗД апаратів є свої переваги і недоліки. Деякі вважають, що портативний апарат в своїх технічних можливостях поступається стаціонарному. Але сучасне портативне обладнання оснащене новітніми технологіями, які не обмежують його використання в будь-яких клінічних напрямках і областях.

Телефонуйте, наші менеджери нададуть вам професійну консультацію,

яка допоможе вам зробити правильний вибір УЗД обладнання.

На нашому сайті Ви можете купити будь-який УЗ апарат від світових лідерів у сфері виробництва медичної техніки.

Купити УЗД обладнання

Вгору