Апарат SonoScape S6

зареєстровано в МОЗ

Апарат SonoScape S6

Портативный аппарат

Виробник: Sonoscape

Арт: U063

В наявності

813 000 грн

$ 30000

Апарат УЗД SonoScape S6 (з трьома датчиками в комплекті) -це портативна кольорова система SonoScape S6 для ультразвукової діагностики.

Даний апарат УЗД є новітньою технологією в розробці портативних сканерів компанії SonoScape S6. Посилена увага направлена на доплерівські режими, висока чутливість апаратів дає можливість проводити дослідження швидко і дуже тонко, навіть судин кінцівок з малою швидкістю кровотоку.
Доплери мають дуже високу якість, що робить сканери SonoScape S6 єдиними в своєму роді, які можуть проводити транскранітальні обстеження у дорослих. У базову комплектацію даних апаратів входять різноманітні режими картування доплерами, а також всі розрахунки, які дають можливість швидко і безпомилково встановлювати діагнози.
Сканери УЗД компанії SonoScape S6 невеликої ваги - всього 8 кг, що робить їх транспортабельними. Відсутність зернистості на моніторах при зображенні значно полегшує і прискорює процес обстежень. Передова технологія MicroScan практично повністю усуває шуми на зображеннях - це дуже важливий фактор для фахівців з ультразвукової діагностики.
Гарантійний термін складає 24 місяці на ультразвуковий сканер S6 і 12 місяців на датчики

Ультразвукові сканери SonoScape S6 оснащені великим кольоровим РК монітором, який має діагональ в15 ", є 2 порти підключення датчиків, динамічний діапазон становить 225 дБ, діапазон робочих частот становить 1-15 МГц. Можливість збільшувати зображення в реальному режимі і стоп-кадр, також можна одночасно використовувати до 9 фокусних зон. Багатопроменеве сканування відбувається на високих частотах кадрів у всіх режимах роботи, є технологія HPRF - реєстрація високих швидкостей кровотоку в доплерівських режимах, автоматично оптимізується сірошкальне зображення і доплерівські режими при натисканні на одну кнопку.
Робоча цифрова станція апарату УЗД складається з: жорсткого диска 250 Гб, USB 2.0, Ethernet, DICOM 3.0, які йдуть в стандартній комплектації, всілякі розрахунки для акушерства і гінекології, кардіології, ангіології, урології, також ортопедії, неонатології, можливо оцінювати кардіо-судинну систему і головного мозку плода, виведення кривих росту плода.
Ведення бази даних пацієнтів з подальшим зберіганням і пошуком зображень, можна складати і експортувати звіти, можна створювати призначені для користувача настройки зображень і списків розрахунків. Простий і зрозумілий інтерфейс російською мовою. Додається безкоштовне програмне забезпечення, також можна додавати нові режими і розрахунки.

Режими сканування:

Сканування виконується в різних режимах: це режими В, М, В / М, В / В, 4В, в тканинній гармоніці, в кольоровому і енергетичному режимі, направленому енергетичному і імпульсно-хвильовому, постійно-хвильовому, і тканинним доплером, в кольоровому М-режимі, багатозрізовому анатомічному М-режимі, йде панорамне сканування на лінійному датчику.Також в дуплексному і триплексному режимах. І такі режими як Compound Imaging - режим розгойдування УЗ-променя, FreeHand 3D - в режимі поверхневої тривимірної реконструкції, виконується трапеціїдальне сканування лінійними датчиками, і дуже важлива технологія - це технологія придушення спекл-шуму MicroScan.

Товари цієї категорії

Вгору