ultrasound

м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 131

Ультразвуковий стетоскоп U-Lite

зареєстровано в МОЗ

Ультразвуковий стетоскоп U-Lite

Портативный аппарат

Виробник: Sonoscanner

Арт: U0704

В наявності

ціну уточнюйте

U-Lite - це сучасний ультразвуковий стетоскоп, абсолютно новий інструмент, який допоможе вам у проведенні обстежень. Підходить абсолютно для будь-якого фаху!

УЗ стетоскоп U-Lite від компанії Sonoscanner досить простий у використанні. Він завжди готовий до досліджень, за лічені секунди прилад дозволить вам отримати 2D зображення для більш точної і надійної постановки діагнозу. Завдяки численним дослідженням компанія Sonoscanner - перша в світі, представляє нашій увазі такий рівень інтеграції технологій.

  

Характерні особливості:

• Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
• Сенсорний дисплей з зображеннями високої якості
• Чудова візуалізація

Зображення у всіх режимах даного стетоскопа оптимізовані кращими французькими фахівцями - необхідно просто включити пристрій. U-Lite пропонує всі можливі сучасні технології УЗ сканерів: кольоровий доплер, імпульсний доплер, тканинна гармоніка та інше.

• Ексклюзивна запатентована архітектура, завдяки якій U-Lite підтримує всі види мультичастотних ультразвукових датчиків.

• Легка вага, компактні габарити

Це самий компактний, легкий і простий ультразвуковий стетоскоп. Його вага - всього 860 г з датчиком, товщина - менше 2 см. І нічого зайвого, ніяких ручок.

  

Ви можете підібрати зовнішній вигляд свого U-Lite, який вам до душі: білий, сріблястий, золотистий або чорний.

  

УЗ стетоскоп U-Lite від компанії Sonoscanner підходить абсолютно для будь-якого фаху!

 

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

В магазине товаров для медучереждений Ультразвук Украина самый широкий асортимент, где вы можете найти оборудование для ультразвуковой диагностики Не важно, Вам нужно купить Ультразвуковий стетоскоп U-Lite или аппараты узи экспертного класса - все это Вы сможете подобрать в нашем каталоге. У нас на сайте можно подобрать и приобрести ультразвуковые устройства или купить портативный аппарат узи для поликлиник, а также личного кабинета. Стоимость аппаратов узи и других товаров лучшая. Поэтому советуем выбрать узи гель, купить и оформить заказ на доставку по Павлограду, Чернигову и всей Украине. Для этого добавляйте товар в корзину, и выберите вид доставки и оплаты Поторопитесь приобрести портативный узи аппарат, цена сейчас самая оптимальная.

Товари цієї категорії

Вгору