Ультразвукова система MyLab SIGMA

зареєстровано в МОЗ

Ультразвукова система MyLab SIGMA

Портативный аппарат

Виробник: Esaote

Арт: U01152

В наявності

1 750 000 грн

В кінці березня 2020 року, виробник ESAOTE здійснив поставку 103 апаратів УЗД в 4 уражені регіони Італії, апарати були зібрані, доставлені і введені в експлуатацію всього за 3 дні! Виробник зробив багаторазові поставки обладнання в уражені регіони Китаю, де апарати MyLab Sigma зарекомендували себе на найвищому рівні і отримали високі оцінки зарубіжних колег.

Кожен день виробник ESAOTE забезпечує велику кількість країн УЗД обладнанням для допомоги в боротьбі з COVID-19 і збереження життя людей.

 

MyLab SIGMA - багатофункціональний портативний ультразвуковий апарат для повсякденної практики MIDDLE-END класу, що поєднує в собі інноваційні технологічні розробки, клінічно перевірені методи і мобільність.

Ультразвуковий апарат MyLab SIGMA є стандартом якості візуалізації, мобільності та економічної ефективності в світі портативного ультразвуку.

Розширена модульна архітектура

Революційна архітектура MyLab дає можливість не обмежувати рішення в модульності, пропонуючи надзвичайну гнучкість в конфігурації системи. Інтелектуальна паралельна обробка сигналу усуває втрату даних через обчислювальні процесів або додаткових функцій, збільшена швидкість роботи.

Інноваційність і простота в експлуатації

При включенні сканер повністю готовий до роботи через кілька секунд, а активація із сплячого режиму здійснюється протягом двох секунд.

Одна з особливостей конструкції сканера є поворотний монітор. Кут повороту екрану - 90 градусів. Такий діапазон руху дає можливість встановити оптимальне положення при всіх видах сканування.

Режими зображення дисплея:

- Full Imaging (повнорозмірне зображення без втрати якості)
- Напрямок: вліво / вправо, вгору / вниз
- B, B + B, B + M, M, B + D, D, B + CFM, B + CFM + D

Налаштування параметрів і керування діагностичних досліджень виконується за допомогою великого сенсорного екрану і сучасного програмного забезпечення.

Призначення окремих клавіш на консолі управління і сенсорного екрану можливо програмувати під окремі функції в залежності від виду і вимог до діагностичного дослідження.

Система «Smart touch»

Одним дотиком на екран викликаються додатки і функціональні настройки, які використовуються в повсякденній клінічній практиці. Подібне технічне рішення забезпечує комфорт користувача і зменшує час дослідження.

Для далеких поїздок УЗ сканер додатково комплектується валізою для перенесення. Завдяки цьому можна успішно виконувати УЗ сканування на виїзді, поза лікувальним закладом.

MyLab SIGMA комплектується широким спектром матричних датчиків останнього покоління. Окрім того, стандартний набір конвексних, лінійних і фазованих і ендокавітальний датчиків доповнюється спеціалізованими випромінювачами для трансезофагіальніх, інтраопераційних та лапароскопічних досліджень.

Діагностика легенів при COVID-19:

При проведенні УЗД легенів у пацієнтів з COVID-19 за допомогою MyLab Sigma можна візуалізувати і зробити розрахунки наступних даних:

- потовщення плеври
- субплеврально заповнення
- А і В лінії
- дифузні зони
- консолідація легких
та інші специфічні артефакти, які допомагають лікарям діагностувати і відстежувати розвиток захворювання COVID-19.

Основні положення:

Рекомендується використовувати лінійні, конвексний і фазовані датчики, тому що вони краще візуалізують деталі плевральних і субплевральних артефактів. За допомогою цих датчиків можлива діагностика стану серцево-судинної системи і абдомінальних органів при хворобі на COVID-19 (збільшення розміру серця, потовщення судин, асцит інше).

Рекомендується використовувати методи дослідження з єдиною точкою фокусування на плевральної порожнини - замість фокусування в декількох точках.

Сканування рекомендується проводити в міжреберних проміжках, а не в ортогональної проекції ребер. Це дозволяє лікарям обстежити більш широку поверхню за одне сканування. Рекомендується шукати артефакти в різних ділянках легень і з обох сторін, щоб визначити ступінь ураження поверхні легенів.

Рекомендовані ділянки для пошуку артефактів:

• Передня среднеключичной ділянку: апікальний, медіальний і базальний сегменти.
• Задня параспінальних ділянку: апікальний, медіальний і базальний сегменти.
• Бічна пахвова область: апікальний і базальний сегменти.

Додаткова комплектація:

• Мобільний візок для MyLab Sigma
• Вбудована батарея (90 хвилин автономної роботи) для збереження діагностичної інформації в разі відключення живлення.

Основна конфігурація системи включає: 2 роз'єми для підключення датчиків типу Ziff.

Стандарти безпеки:

- Стандарт МЕК: IEC 601-1 (CEI 62-5), Class 1, BF тип з усіма датчиками (EN 60601-1), Class1, CF тип з ЕКГ (EN 60601-1), CE-EMC (89/336 / EEC), FDA 510K - CE (MDD / 93/42 / EEC)

Апаратно-програмне забезпечення:

- Потужний процесор Intel Core i7
- OC Windows 10 і інше програмне забезпечення встановлено на HDD-накопичувач (512 Gb), що забезпечує максимально швидке реагування системи і допомагають формуванню надзвичайно якісного ультразвукового зображення.

Пристрої зберігання даних:

• Вбудований жорсткий диск, флеш-пам'ять USB
• Інтерфейс для зовнішніх пристроїв: S-VHS відео, повний відеосигнал, стерео-аудіо, паралельний порт, серійні порти, мережевий і USB-порти

Режими сканування:

• B-Mode - двомірний режим, M-Mode - Одновимірний режим, Doppler Mode - доплеровський режим, CFM Mode - кольорове доплерівське картування, Power Doppler - енергетичний доплер

• Directional Power Doppler (Velopower) - енергетичний спрямований доплер, B-Mode steering on linear probe - керування двомірним зображення на лінійному датчику, PBI (автоматична оптимізація зображення)

• Tissue Velocity Mapping - картування руху тканин (опціонально), TP View - трапецієвидне сканування.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору