Апарат SonoAce R3

зареєстровано в МОЗ

Апарат SonoAce R3

Портативный аппарат

Виробник: Samsung

Арт: U0201

В наявності

ціну уточнюйте

Не завжди діагностику УЗД проводять тільки в одному кабінеті. Часто необхідно переміщати сканер в операційну, реанімацію, карету швидкої допомоги, палату, де породіллі лежать на збереженні або палати для недоношених новонароджених. Тому портативний сканер SonoAce R3 виконаний з легких матеріалів і важить всього 8,5 кілограмів. А його ціна при цьому також мінімальна. Тому якщо ви тільки відкриваєте свою приватну практику, вам без такого функціонального апарату для гінекологічного або урологічного кабінету не обійтися

База системи SonoAce R3:
У комплект сканера входить 15 дюймовий рідкокристалічний дисплей з роздільною здатністю 1024х768. Кінопетля робить до 511 кадрів в секунду, підтверджуючи, і що якість зображення різко відрізняється від інших моделей. Для усунення проблем розуміння, мова інтерфейсу виконаний російською, англійською, італійською, іспанською та французькою. У комплекті також є джерело безперебійного живлення.

Сканер SonoAce R3 може проводити обстеження, роблячи чіткі зображення навіть на глибині 30 сантиметрів. Луч формується цифровим способом за допомогою динамічного фокусування, динамічної апертури і динамічної аподизації. Апаратура контролюється синтетично. Доплери можна виставляти на три режими діагностики: кольоровий, енергетичний, імпульсно-хвильовий. Є режими, які поєднані - це 2D / M, 2D / PWD, 2D / Color Doppler і 2D / PD.
Допоміжні функції SonoAce R3:
У даній моделі ще більшу увагу приділили якості зображення. Воно встановлюється автоматично в трапецієподібній розгортці. І поліпшується по всій панорамі картинки. Передбачена також функція поліпшення чіткості і контрастності готового зображення. Потім програма робить тривимірне зображення в сірій шкалі. І всі результати відразу ж обробляються в форматі DICOM 3.0 і архівуються на жорсткому диску.

Режими сканування:

В-режим визначає дистанцію між органами, їх кут, обсяг, площу. У PW -динамічні показники (швидкість, прискорення, уповільнення, тиск). В М-режимі визначаються час, нахил внутрішніх органів плоду і дистанція між ними.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору