Апарат MySono U6

зареєстровано в МОЗ

Апарат MySono U6

Портативный аппарат

Виробник: Samsung

Арт: U0186

В наявності

ціну уточнюйте

Немає нічого простішого, ніж порадувати батьків знімком майбутнього малюка, адже для цього в сканері є 3D і 4D пакет з тривимірним датчиком. Для проведення ретельного аналізу плода в різних зрізах і площинах в апараті передбачена програма 3DXi.

Сканер MySono U6 портативний, кольоровий, має можливості, як хороший апарат стаціонарного типу. Його можна назвати ультразвуковим «ноутбуком», який більш високого класу, ніж звичайний скринінговий. Апарат дуже зручний, його можна просто переносити з кабінету прямо в палату до породілля, в операційну або навіть в машину швидкої допомоги. Це оптимальний варіант для проведення досліджень в акушерсько-гінекологічній сфері.
Види досліджень MySono U6
За допомогою сканера легко і доступно проводити дослідження серця плода, молочних залоз, нирок, судин, загальні дослідження і дослідження в області урології, гінекології та педіатрії. Це далеко не весь список можливостей MySono U6.
Технічна специфікація MySono U6
Доступна функція дозволяє виводити на екран одночасно дві картинки реального часу.
Даний апарат оснащений масою допоміжних функцій, до них відносяться функції тканинної (2) і пульс-инверсной гармоніки, QuickScan, яка дозволяє налаштовувати зображення автоматично, MagicCut, яка видаляє непотрібні об'єкти автоматично і багато інших.
Є ряд опціональних функцій, як DynamicMR, усуває різні шуми і артефакти, поліпшуючи якість зображення, пакет ультазвукової томографії - 3DXi. Ступінь стенозу судин визначається у автоматичному режимі функцією Auto IMT. Внутрішні органи реконструюються в тривимірне зображення 3D-датчиками.
За допомогою даного апарату можна провести безліч різних вимірів, як кут, обсяг, площа, прискорення, тиск, нахил, час та інші.
Щоб підключати датчики є один порт. Вага агрегату 5,8 кг. Доступний інтерфейс російською мовою.

Режими сканування:

Луч формується цифровим методом, апетура і аподизація - динамічні, спектр формується акустичний. Контроль апетури здійснюється синтетичний з максимальною глибиною сканування до 30 см. Можлива робота в чотирьох режимах: В, С, М і М-кольоровому. Доплери - тканинний, кольоровий, постійно і імпульсно-хвильовий, енергетичний і направлено-енергетичний. Доступні суміщені режими.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору