Апарат MyLab Touch

зареєстровано в МОЗ

Апарат MyLab Touch

Портативный аппарат

Виробник: Esaote

Арт: U0134

В наявності

ціну уточнюйте

MyLab Touch від виробника компанії Esaote - портативний ультразвуковий апарат вищого класу.

Найбільш успішна розробка компанії Esaote в області сучасних портативних ультразвукових апаратів - є апарат MyLab Touch.

Оснащений ультрасучасним сканером MyLab Touch, який виготовлений на підставі планшетного персонального комп'ютера, має на 12 дюймів сенсорний TFT LCD монітор, з високою роздільною здатністю. Для збереження і передачі даних використовуються з'єднання LAN і USB, а також бездротове з'єднання Bluetooth або WI-FI.
Ергономічність MyLab Touch і автономне живлення, яке витримує 3 години безперервної роботи не підзаряджаючись, дають можливість проводити клінічні діагностичні дослідження у всіх областях, і забезпечує комфортність і швидкість робочого процесу.
Технічні та конструктивні особливості MyLab Touch полягають в таких параметрах:
- Сенсорна система управління. Сучасна система управління відрізняється простотою в обслуговуванні, із зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом і зручною клавіатурою.
- Є горизонтальний і вертикальний режими. Коли сканер перевертається відбувається автоматична зміна орієнтації і екранної розкладки.
- Є порт для підключення ультразвукових датчиків. Завдяки роз'єму ультразвукової системи є можливість підключення нових типів широкосмугових матричних мультичастотних датчиків і датчиків для спеціалізованих досліджень.
- Програмовані кнопки управління. Розташування кнопок управління безпосередньо на датчику робить управління ультразвуковим апаратом дистанційним, що є важливим фактором дотримуючись правил асептики і антисептики операційних палат та палат інтенсивної терапії.
- Автономність. Автономність роботи апарату MyLab Touch досягається за допомогою змінного акумулятора, вмонтованого в ручку приладу.
- Великий набір додаткових аксесуарів. Можливості застосування ультразвукової системи істотно розширюються набором додаткових інструментів: це і настільна стійка, має додаткові порти і систему зв'язку, також ремінь, який фіксується на плечі і передпліччі, є і пересувна стійка з додатковим джерелом живлення, є захисний чохол для роботи в екстремальних умовах.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору