Апарат MyLab One

зареєстровано в МОЗ

Апарат MyLab One

Портативный аппарат

Виробник: Esaote

Арт: U0133

В наявності

ціну уточнюйте

MyLab One від виробника компанії Esaote - портативний ультразвуковий апарат призначений для застосування в анестезіології та для місцевого знеболювання.

Апарат MyLab One планшетний портативний ультразвуковий апарат від компанії Esaote є однією з вісокоякісних технічних розробок, і призначається для використання в таких областях як анестезіологія і інтенсивна терапія.

Технічні можливості апарату MyLab One полягають у високій технології, яка поєднується з простотою в застосуванні, спеціальних налаштуваннях і установках клінічних протоколів. Також є додаток My Tutor - анатомічний атлас має можливість порівнювати отримане ультразвукове зображення в режимі реального часу, і настроювані рекомендації. Висока якість і деталізація при візуалізації досягається за допомогою використання високочастотного широкосмугового ультразвуку, частота якого до 22 МГц. Оптимальна вибірка датчиків, що мають систему управління на корпусі датчика. Виняткова портативність і експлуатаційна здатність, система зв'язку нового покоління, різноманітні аксесуари, які допомагають оптимально організовувати робочий процес: настільна і пересувна стійка, які можна регулювати, пояс-кріплення на передпліччі, також захисний чохол.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору