Апарат MyLab Alpha

зареєстровано в МОЗ

Апарат MyLab Alpha

Портативный аппарат

Виробник: Esaote

Арт: U0132

В наявності

ціну уточнюйте

Мобільний апарат MyLab Alpha дуже високої виробничої ефективності і розвитку, має зменшені габарити і меншу вагу. Додаткові аксесуари дають можливість застосовувати даний апарат як в стаціонарі, так і в мобільному режимі.

MyLab Alpha є новинкою в класі мобільного ультразвуку від виробника Esaote.
Апарат MyLab Alpha - це нова революційна система, представлена ​​компанією Esaote, в області проведення ультразвукових досліджень.
Висока якість візуалізації і мобільність MyLab Alpha є ідеальний вибір для досліджень тяжкохворих пацієнтів при обмеженому доступі до них.
MyMacro. Застосування макросів у багато разів збільшує ефективність роботи при різному програмному забезпеченні.
Smart Touch. При великому спектрі налаштувань користувача, також переваг і підстроювань ультразвукового апарату для проведення певних клінічних завдань потрібно багато часу і зусиль. Ця система - Smart Touch - допомагає отримувати оптимальну візуалізацію при обраній анатомічній області за допомогою одного натискання.
XStrain 4D. Технологія XStrain - це метод ультразвукової візуалізації, яка реєструє пересування ультразвукових спеклів в тканинах міокарда і грунтуючись на отриманих даних обчислюють циркуляцію і радіальну деформацію волокон міокарда, а також їх співвідношення між собою.
RFQIMT / QAS - оцінка товщини комплексу «інтиму-медіа» та RFQAS - ступінь ригідності аорти, засновані на інноваційних розробках компанії Esaote - це технології RF.
ElaXto - технологія поліпшеної візуалізації неоднорідностей м'яких тканин за допомогою ультразвукової хвилі і невеликої механічної компресії.
ELX-E-RAT - технологія епілепсевидної форми обведення області дослідження. У цікавій для зоні ставиться крапка з подальшим формуванням кола з заданим діаметром. Крім показника відносної жорсткості ELX 2/1 між двох зон інтересу, який обчислюється за показниками гістограми еластичності виділених зон з урахуванням площі, вводиться новий показник - відсоток ригідності (Hardness Percentaqe).

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору