Апарат MyLab 30

зареєстровано в МОЗ

Апарат MyLab 30

Портативный аппарат

Виробник: Esaote

Арт: U0136

В наявності

ціну уточнюйте

MyLab 30 (в комплекті з трьома датчиками) - має багато функцій портативний ультразвуковий апарат, який має поєднання новітніх технологічних розробок, клінічно перевірені методи, і представляє досконалість поєднання мобільності і останніх технологій інновації.
Компанія Esaote займає лідерські позиції в області розробки і виробництва ультразвукових систем. Ультразвуковий апарат MyLab 30 один з найбільш вдалих розроблених компанією апаратів і втілює в собі високу мобільність, якість візуалізації, також є економічно ефективним в потоці портативного ультразвуку.

MyLab 30 - мобільна ультразвукова система для проведення загальних і спеціалізованих досліджень від виробника компанії Esaote.

Оснащення сучасного портативного ультразвукового апарату складається з:
- Трьох роз'ємів для підключення ультразвукових датчиків, також є роз'єм для підключення доплерівського датчика. Можливість одночасного підключення двох датчиків - сучасна система дозволяє оперативно вибрати необхідний датчик і привести його в активацію. Характеристика ультразвукового датчика портативної системи має абсолютну відповідність з датчиками, що використовуються в стаціонарних апаратах експертного класу.
- Ергономічність клавіатури. Панель управління ідентична відповідно до стаціонарних моделей високого класу, має кнопки для активації різних режимів і інноваційних технологій.
- Продуктивність високого рівня. Рідко-кристалічний 15 дюймовий монітор, створений на підставі найновіших технологій і забезпечує чіткість візуалізації, низьке відображення і значне зниження втоми очей.
- Автономність системи живлення. Інтегрована акумуляторна батарея має тривалий період роботи, що дає можливість проводити спеціалізовані дослідження безпосередньо біля ліжка пацієнта.
- Модульність архітектури. Архітектура даного апарату оптимізує MyLab 30 в застосуванні для необхідної медичної допомоги. Система поставляється як портативна консоль або мобільна станція з візком.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору