Апарат SonoScape S8

зареєстровано в МОЗ

Апарат SonoScape S8

Портативный аппарат

Виробник: Sonoscape

Арт: U058

В наявності

1 056 900 грн

894 300 грн

$ 33000

Портативний кольоровий цифровий апарат УЗД SonoScape S8 - система призначена для глибокої ультразвукової діагностики. Увага направлена на доплерівські режими, їх чутливість дає можливість проводити аналізи навіть незначних кровотоків в малих судинах.

Високоякісні доплери роблять ультразвукову систему SonoScape S8 унікальною в своєму роді, яка з легкістю проводить транскраніальні дослідження у дорослих. До того ж, система оснащена високим просторовим дозволом КДК в дослідженнях кардіології, що дає можливість проводити глибоку діагностику потоків в серце.
Виконання за революційною технологією MicroScan дає можливість набагато зменшити рівень шуму на зображенні, також покращує чіткість кордонів - це дуже важливий фактор для фахівців при проведенні обстежень.
Даний сканер SonoScape S8 простий і легкий у використанні, істотно скорочує час проведення обстежень. Застосовується він в широкому спектрі областей обстежень, і в таких як кардіологічні та транскраніальні дослідження, це доводить високу економічну ефективність кольорових апаратів SonoScape S8. У базову комплектацію діагностичної системи SonoScape S8 входять різноманітні режими і розрахунки, які дозволяють повністю реалізувати можливості в ультразвуковій діагностиці.
Портативний ультразвуковий сканер SonoScape S8 відноситься до високого класу, має високу якість візуалізації, простий і універсальний в роботі має режими Live 3D / 4D.

Система оснащена великим кольоровим РК-дисплеєм, який має діагональ 15 ", для підключення датчиків є 2 активних порта, динамічний діапазон становить 225 дБ, діапазон робочих частот - 1-15 МГц, можливість збільшувати зображення в реальному часі, а також стоп-кадр, дається можливість одночасно використовувати до 9 фокусних зон. Автоматично відбувається оптимізація сірошкального зображення і доплерівських режимів при натисканні однієї кнопки.

Режими сканування:

Сканування виконується в різноманітних режимах: В, М, В / М, В / В, 4В, в тканинній гармоніці, кольоровим і енергетичним доплером, спрямованим енергетичним і імпульсно-хвильовим доплерами, також постійно-хвильовим. Виконується панорамне сканування, кольоровий М-режим, багатозрізовий анатомічний М-режим, такі режими як двобічний і триплексний, режим розгойдування УЗ-променя - Compound Imaging. Дані системи мають і такі режими як FreeHand 3D - режим поверхневої тривимірної реконструкції, Live 3D / 4D - це режим тривимірної реконструкції і в реальному часі, трапеціїдальне сканування лінійними датчиками і важлива технологія придушення спекл-шуму MicroScan

Товари цієї категорії

Вгору