Апарат DP-50

зареєстровано в МОЗ

Апарат DP-50

Портативный аппарат

Виробник: Mindray

Арт: U0175

В наявності

174 009 грн

Акція на УЗД при покупці апарату укомплектованого 2-ма і більше датчиками (деталі акції уточнюйте)

Портативний сканер DP-50 від компанії Mindray. При його створенні використовуються тільки самі найсучасніші матеріали і технології. З огляду на побажання лікарів, функції портативного сканера значно розширили. Елегантний і зручний дизайн, компактні розміри і вага в 7,5 кг. Роблять сканер незамінним в будь-якій клініці або кабінетах для УЗ діагностики. Використання додаткової мобільної підставки ще більше полегшить користування сканером.

 

Датчики: конвекс, лінійка, вагінальний

Деталі замовлення:

Сертифікація оплачується додатково;

Метрологія оплачується додатково.

Доставка обговорюється окремо.

Технічні характеристики відчутно покращені. Інформація відображається на рідкокристалічному 15-дюймовому екрані з великою дозвільної здатністю. Управління режимами і оптимізацією зображення проводиться з панелі кнопками one-touch. Для зберігання інформації в систему вбудований жорсткий диск - накопичувач об'ємом в 320 Гб. Також є чотири порти для периферійного обладнання або зовнішніх накопичувачів.

Система сканера DP-50 оснащена програмами для формування зображення і зменшення зернистості (iClear ™), інтелектуальної оптимізації картинки (iTouch ™), архівації (iStation ™) та програмою, що підвищує просторову роздільну здатність (iBeam ™).

Луч сканера DP-50 має широкосмугове цифрове формування з динамічними функціями. Апарат має два роз'єми для одночасного підключення датчиків. Крім того, він може працювати з широким набором різних датчиків.

Додатково можна обладнати сканер вбудованим акумулятором і програмою DICOM 3.0.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору