Апарат DP-30

зареєстровано в МОЗ

Апарат DP-30

Портативный аппарат

Виробник: Mindray

Арт: U0174

В наявності

135 251 грн

* Ціна апарату без датчиків і додаткової комплектації! Ціна в комплекті вказана в прайс-листі, доступному для скачування

При всіх своїх скромних розмірах, сканер DP-30 володіє всіма якостями стандартних установок. Цифрове широкосмугова побудова променя з різними динамічними функціями фокусування і апертури. Технологія тканинної гармоніки. Можливість використання різних видів датчиків. Оптимізація якості зображення проводиться однією кнопкою на панелі управління.

Деталі замовлення:

Сертифікація оплачується додатково (3000 грн);

Метрологія оплачується додатково (4000 грн).

Доставка обговорюється окремо.

Ультразвукова портативна установка DP-30 від китайської фірми Mindray. Сканер має сучасний, зручний і ергономічний дизайн, і відрізняється компактними розмірами. Вага в 5,5 - 7,5 кг. і швидкість готовності до роботи за 17 сек. дозволяють використовувати сканер практично скрізь. На виїздах карети швидкої допомоги, при терміновому скануванні в операційній або при обході (перевірка хворих в палатах). Для зручності, додатково, сканер встановлюється на мобільну підставку.
Дані відображаються на 12,1-дюймовому рідкокристалічному екрані, який нахиляється в широкому діапазоні кутів. Корпус сканера має два роз'єми для під'єднання USB та інших зовнішніх накопичувачів. Широкі можливості в зберіганні та обробці інформації. Сканер здатний працювати, використовуючи практично всі типи датчиків.
Додатково, для розширення стандартних можливостей сканера DP-30, можна встановити:
• вбудований накопичувач об'ємом в 320 Гб, вбудований акумулятор;
• модуль з двома портами для одночасного під'єднання різних датчиків;
• програмне забезпечення з вбудованою технологією DICOM 3.0 - збільшення режимів обробки, а також зберігання зображень.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору