Ультразвуковий датчик SonoScape

зареєстровано в МОЗ

Ультразвуковий датчик SonoScape

Датчики

Виробник: Sonoscape

Арт: U089

В наявності

ціну уточнюйте

Датчики для ультразвукових досліджень зроблені компанією SonoScape і наділені функцією підвищеної чутливості при кольоровому доплерівському картуванні, мають здатність діагностувати навіть найдрібніші периферичні судини. Виробництво датчиків SonoScape виконувалося за передовими технологіями нового покоління, які мають міцний корпус і надійне покриття акустичної лінзи з п'єзоелементу.

Види готових ультразвукових датчиків SonoScape:
1. Лінійні датчики. Даний ультразвуковий датчик використовується при таких дослідженнях: щитовидна залоза, м'язові з'єднання, суглоби і судини, молочні залози, а також для діагностики дисплазії тазостегнових суглобів у дітей. Лінійні датчики УЗД володіють найбільш високою частотою і роздільною здатністю, сканування тканин відбувається на 10 см в глибину.
2. Конвексні датчики. Їх застосовують при таких дослідженнях як: черевна порожнина, сечостатева система, а також дослідження допологової діагностики плоду. Глибина сканування датчика в даній області становить 33 см.
З. Об'ємні датчики. Дані датчики ультразвукового дослідження мають дуже високу роздільну здатність, їх розробка виконана за останніми інноваційними технологіями. Мають високу здатність роботи і в стандартному конвексному режимі, і в режимі 3D / 4D. За допомогою об'ємних датчиків отримуємо величезну кількість зрізів зображення, з яких в результаті відбувається формування одне з зображень у форматі 3D. Дана технологія дозволяє проводити дослідження будь-яких органів в тривимірному вигляді, також отримуємо чіткі зображення тіла і обличчя майбутньої дитини. Об'ємні датчики мають підвищену потужність і здатність вибудовувати зображення формату 4D в режимі реального часу. Найчастіше ці датчики застосовуються при дослідженнях в акушерстві для об'ємного УЗД плоду.
4. Секторні (фазовані) датчики. Застосовуються в дослідженнях в кардіології для ультразвукової діагностики серця. Завдяки розташуванню кристалів в секторному датчику можливість реагування високошвидкісних потоків серця в постійно-хвильовому режимі доплера.
5. Вагінальні датчики. Вони просто необхідні при дослідженнях жіночих органів малого таза. Дані датчики мають широкий кут огляду, що значно допомагає виявляти захворювання і патологічні зміни на початкових стадіях. Вагінальний датчик допомагає визначати вагітності на ранніх термінах і показує чітке зображення плоду.
6. Черезстравохідні датчики. Ці ультразвукові датчики, виготовлені за новими технологіями, застосовуються в кардіологічних дослідженнях.
Ультразвукові датчики SonoScape, виготовлені нашою компанією, використовуються у всіх областях досліджень в медицині. При проведенні процедур УЗД датчики SonoScape роблять максимально деталізованими зображення, що робить точність встановлення правильного діагнозу.

Товари цієї категорії

Вгору