Ультразвукова система LOGIQ S8 XDclear

зареєстровано в МОЗ

Ультразвукова система LOGIQ S8 XDclear

Стационарный аппарат

Виробник: General Electric

Арт: U0291

В наявності

ціну уточнюйте

Експертний УЗД сканер Logiq S8 XDclear дозволяє інтенсивно працювати в області загальної радіології і міждисциплінарних областях, отримуючи зображення преміум якості.

 

Ультразвукова система LOGIQ S8 XDclear - портативна і надійна, продуктивна і, в той же час, доступна.

Logiq S8 дозволяє використовувати технологію XDclear в лікувальному закладі будь-якого масштабу. S-Agile адаптивно оптимізує зображення, кожної анатомічної області. Широкий асортимент спеціальних сумісних датчиків дозволяє використовувати апарат в тому числі в інтервенційній педіатрії.

Цифрова система формування променя забезпечує неперевершену якість в B-режимі і при прямій візуалізації потоку крові (B-flow).

Ця легка мобільна система відмінно підходить для невеликих або заповнених палат. Продуктивність апарату збільшена завдяки інтуїтивно зрозумілій консолі з великим екраном тач-скрін і автоматизованими функціями.

Спеціальні функції

Автоматичне вимірювання допомагає прискорити дослідження молочної залози; серця; судин; плода при вагітності. Оператор може легко контролювати запропоновані системою результати, коригувати їх у ручному режимі.
Спеціальні пакети для поліпшення продуктивності опису. Ефективний опис молочної та щитовидної залози дозволяє спеціалісту маркувати, вимірювати анатомічні особливості навіть в інтенсивному режимі. Плюс до цього в Logiq S8 здійснена підтримка протоколів DICOM SR для передачі висновків.
Автоматична оптимізація дозволяє досягти ідеального зображення і оптимізувати спектральний доплер одним натисканням клавіші.
Сирі дані RAW дозволяють швидко провести дослідження пацієнтів у важкому стані і, зберігши всі вихідні дані, проводити аналіз і вимірювання. Це скорочує час взаємодії і не обмежує можливості постановки діагнозу.
Scan Assistant надає можливість автоматизувати будь-яку стадію роботи на узд-апараті.

 

 

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору