Стаціонарна ультразвукова система iU22

зареєстровано в МОЗ

Стаціонарна ультразвукова система iU22

Стационарный аппарат

Виробник: Philips

Арт: U0253

В наявності

4 377 680 грн

$ 161538

Стаціонарна ультразвукова система iU22 найвищого класу призначена для розширених загальних (в тому числі спеціальних загальних обстежень в режимі-4D) і розширених кардіологічних (в тому числі спеціальних ехокардіографічних обстежень в режимі-4D).

Архітектура xSTREAM системи iU22 повністю цифрова. Система підтримує одночасну обробку декількох потоків даних в режимі реального часу, а також широкосмуговий формувач променя. Швидкість здійснення операцій: 250 мільярдів операцій в секунду.
Система Philips SonoCT - єдина клінічно перевірена технологія, яка отримує дані з 9-ти напрямків обстеження без особливих маневрів датчика, при цьому з'єднує окремі зображення в одне точне зображення ідеальної якості. Зображення практично не містять артефактів.
PureWave: високоякісний ривок в конструкції датчиків.
Можливість збільшення ступеня проникнення і використання одного датчика для різних типів хворих. Чисті однорідні кристали PureWave гарантують високоякісні зображення, які чітко відображають тонкі структури (структуру серця плоду, анатомію ниркових судин, жовчних шляхів і т. п.)
Матрична розробка xMATRIX використовує електронний датчик з чітким фокусуванням і управлінням променем. xMATRIX, дає можливість показувати одночасно 2 проекції з повним дозволом в двомірному режимі і колірному доплерівському режимі.
Система iU22 дає можливість отримувати дані про розмір декількома методами. Даний спосіб особливо корисний для обстеження опорно-рухового апарату, молочної залози та інших невеликих органів.
Стаціонарну ультразвукову систему iU22 придбати в Києві, Харкові, Хмельницьку, Вінниці, Львові та інших містах України.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору