ultrasound

м. Київ,
вул. Велика Васильківська, 131

Стаціонарна ультразвукова система IE33

зареєстровано в МОЗ

Стаціонарна ультразвукова система IE33

Стационарный аппарат

Виробник: Philips

Арт: U0247

В наявності

6 253 840 грн

$ 230769

Стаціонарна ультразвукова система iE33 широко використовується в кардіології, включаючи спеціалізовані ехокардіографічні дослідження в 4D-режимі.

Конструкція системи iE33 з датчиками передових технологій, дає можливість генерувати значний обсяг даних в режимі реального часу для забезпечення швидкої візуалізації зображень. Фахівці Philips об'єднали технології xMATRIX і PureWave, тим самим збільшили рівень мініатюризації, завдяки цьому можна отримувати чіткі і точні зображення доступні для великого числа додатків.
Надана система ехокардіографії відповідає всім вимогам, так як оснащена додатковою двомірною і об'ємною тривимірною візуалізацією, а також кількісним аналізом, які дозволяють отримувати детальну інформацію під час лікування хвороб серця пацієнта.
Стаціонарну ультразвукову систему iE33 придбати в Києві, Вінниці, Дніпрі, Львові та інших регіонах України і в країнах СНД.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

В нашем интернет магазине Ультразвук Украина большой асортимент товаров, где вы можете увидеть оборудование для узи Не имеет значения, Вам нужно купить Стаціонарна ультразвукова система IE33 или аппараты узи экспертного класса - все это Вы найдете в каталоге нашего магазина. Здесь можно выбрать гели для узи или купить портативный узи аппарат для мед учереждений, а также личного кабинета. Цена аппарата узи и других предложений очень доступная. В связи с этим рекомендуем выбрать портативный узи сканер, купить и оформить заказ на доставку по Житомиру, Каменец-Подольскому и другим уголкам страны. Для этого добавляйте товар в корзину, и выбирайте удобный метод оплаты и доставки. Поспешите приобрести узи датчики, цена сейчас самая оптимальная.

Товари цієї категорії

Вгору