Новинка
Сканер SonoScape S2

зареєстровано в МОЗ

Сканер SonoScape S2

Портативный аппарат

Виробник: Sonoscape

Арт: U0112

В наявності

325 200 грн

$ 12000

СЕНСАЦІЯ! ТІЛЬКИ У НАС!

Ціна з датчиком зі знижкою: 12 000 у.о.
Ціна з 2-ма датчиками зі знижкою: 15 000 у.о.
Ціна з 3-ма датчиками зі знижкою: 18 000 у.о.

Тепер при покупці SonoScape S2 поставляеться з функцією компресійної еластографії (завантажити файл>>). Крім низької ціни, наша компанія проводить БЕЗКОШТОВНО 3х денний курс навчання роботі з використанням компресійної еластографії.

 

SonoScape S2 - ультразвуковий портативний сканер нового покоління з кольоровою доплерівською системою, має абсолютно нову систему програмного забезпечення. Напрямок даного сканера спрямовано на те, щоб вирішити потреби фахівців ультразвукової діагностики і полегшити їх роботу - наявність інтелектуальної надійної системи для управління файлами, зручність для користувачів при визначенні параметрів настройки, також професійна база розрахунків.

Оснащений сканер SonoScape S2 15-ти дюймовим РК монітором, який має високу роздільну здатність і широкий кут огляду, стандартною клавіатурою ПК російською мовою.

Базова комплектація включає всі необхідні функції, працездатність надзвичайно, якісне зображення кровотоку, також є технологія 4D зображення - розробка за новітніми технологіями.

Працює сканер в багатьох режимах, а саме: в режимі В, в подвійному В, 4В, в М режимі, регульованому М і кольоровому режимі, також є функція як форматування зображення за методом «ТОЧКИ на дюйм». Також підтримує режим PW за годинниковою стрілкою - це додатковий спосіб, форматування зображень відбувається за передовими технологіями, THI, також є функція додаткового скорочення зернистості, складене зображення, режим зображення в 4D, також панорамне зображення і трапецевидний режим роботи лінійного датчика.

Застосовується сканер SonoScape S2 в різних областях клінічних досліджень: в акушерстві та гінекології, урології, дослідженнях черевної порожнини і судин, а також дрібні органи.

15 дюймів РК монітор
2 порти зонда
160 Гб жорсткий диск

Товари цієї категорії

Вгору