XARIO

зареєстровано в МОЗ

XARIO

Стационарный аппарат

Виробник: Toshiba

Арт: U0109

В наявності

ціну уточнюйте

Краща система для професійної діагностики від компанії Toshiba. Симбіоз найновіших розробок в області медицини. Система, заслужено користується популярністю в кращих клініках країни, Європи та світу.

Завдяки сучасному програмному забезпеченню, Xario обробляє величезна кількість інформації і даних протягом однієї одиниці часу. Використання більше 30 всіляких датчиків дозволяє істотно розширити спектр використання установки.

Система Precision Imaging - ексклюзивна розробка компанії. Значно покращує діагностику в В-режимі. Одночасно аналізуючи всі суміжні лінії променя, система повністю і якісно відображає морфологію об'єкта досліджень. Автономна робота частин програмного забезпечення дозволяє паралельно обробляти великий потік інформації. Відображення виходить чітким, однорідним, з добре виділеними межами структур і детальним промальовуванням найдрібніших частин.

Система ApliPureTM дозволяє ще більше поліпшити В-режим діагностики в симбіозі з попередньою системою. Ефективно зменшує шуми. При цьому не втрачається якість зображення і необхідних клінічних даних. Дана технологія використовує просторове і частотне кодування при побудові зображення.

Тканинна гармоніка (THI) з витяганням імпульсів Pulse SubtractionTM автоматично визначає тип тканин і оптимізує проникаючі промені для більш точної і якісної діагностики на великій глибині або при дослідженнях на «складних» пацієнтах.

Покращений динамічний потік (ADFТМ) забезпечує дуже високу роздільну здатність КДК при збереженні високої частоти зміни кадрів. З небувалою точністю дозволяє вивчати всі найдрібніші кровоносні судини і швидкість кровотоку в окремих органах. З високою деталізацією відображає судини різного діаметра.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору