VIAMO

зареєстровано в МОЗ

VIAMO

Портативный аппарат

Виробник: Toshiba

Арт: U0111

В наявності

ціну уточнюйте

Портативний сканер Viamo, один з лінійки установок з високою якістю візуалізації від компанії Toshiba. Має невелику вагу (близько 10 кг), сенсорне управління поворотного екрану.

Сканер Viamo створений для ситуацій, коли швидкість і мобільність грають важливу роль. Невеликі розміри дозволяють використовувати його в каретах швидкої допомоги, в палаті біля ліжка пацієнта або на штативі в операційній. Незважаючи на компактність, пристрій має всі переваги своїх старших братів лінійки Xario і Aplio.
Потрібно всього 5-15 секунд, щоб сканер був готовий до використання. Вбудована батарея дозволяє безперервно працювати протягом 30 - 60 хвилин.

Сканер оснащений усіма необхідними системами для якісної і швидкої ультразвукової діагностики:
ApliPure - видає зображення найвищої якості, однорідні, з чіткими кордонами структур, зниженим рівнем шуму. Використовує технологію частотного і просторового кодування, яке здійснює в режимі реального часу. Сприяє підвищенню якостей В-режиму в симбіозі з іншими режимами.
ADF (Покращений динамічний потік) - технологія, яка дозволяє відображати найдрібніші судини і сітки судин з більш високою роздільною здатністю просторового типу.
TissuePure - формує найбільш цілісне і максимально чисте відображення кордонів структур і тканин, попутно зменшуючи спекл-шуми.
Тканинна гармоніка з витяганням імпульсів Pulse Subtraction - покращує сканування на великих глибинах, полегшує процедуру на «складних» пацієнтах.
TwinView - дає можливість одночасно оцінювати структурні дані в В-режимі та гермодинамічні дані в кольорових режимах.
Trapezoid Imaging - підвищує розмір поля огляду в разі сканування лінійними датчиками.

Подарунок

При покупці цього товару отримаєте в ПОДАРУНОК:

Гель для УЗ дослідження (5 л) Кушетка медична процедурна

Товари цієї категорії

Вгору